Хованки 2 (продовження)

А ось ще один різновид цієї гри. «Дозорна вишка»3376209976_5a84d3d173

Правила такі:

  •  За жеребом, один з гравців стає дозорним. Він займає місце в центрі галявини  (або двору), де встромлюють прапорець, – це дозорна вишка.
  • Дозорцю зав’язують очі, і він починає голосно вважати: “Таз, два, три, чотири, п’ять …” – І так до тридцяти. Поки дозорець рахує, інші  гравці повинні сховатися, замаскуватися.
  • Відрахувавши 30 секунд, дозорний знімає пов’язку і голосно оголошує: “Іду шукати!”. Тепер його завдання – хвилин за десять-п’ятнадцять виявити і назвати всіх помічених ним гравців.
  • Переможе той, хто сховається ближче всіх до дозорного, хто довше всіх не буде їм виявлений.
  • Той, хто сховався занадто далеко (далі, ніж на двадцять метрів від дозорного), вибуває з гри, його дозорець не шукає. Кожен гравець, який не був знайдений дозорним, отримує за своє вміння ховатися очко. Після закінчення 10-15 хвилин гра зупиняється. Всі, кого дозорний не знайшов, виходять з укриття, їм нараховуються очки.
  • Потім дозорець змінюється – тепер ним стає той, хто був знайдений першим. Гра йде по другому, третьому колу – на скільки у гравців вистачить настрою. Потім можна підсумувати очки і визначити переможця: ним стане той, у кого очок більше.

А 2011 року в   Україні  ХОВАНКИ  навіть  вийшли на національний рівень. На каналі 1+1 протягом вересня-грудня  проводилася  цікава телегра   –  “Всенародні сімейні хованки”200px-Hovanki_logo

Це українська версія популярної японської телегри «National Family Challenge». (Цікавий факт: Україна стала першою країною, яка адаптувала такий формат гри).Hovanki_money

Правила гри дуже прості: 

  • Троє членів сім’ї ховаються в будинку (квартирі), а ведучий Юрій Горбунов приводить у дім відому людину.
  • Якщо протягом 30 хвилин «знаменитість» не зможе відшукати хоча б одного з трьох захованих членів сім’ї, то сім’я отримує приз – 50 000 гривень.
  • Крім того, сім’ї дозволяється готувати пастки і перепони, які затримуватимуть, відволікатимуть  або лякатимуть  «знаменитість».

 

 

Рубрика: Давай дружити  Метки:
Вы можете следить за ответами к этой записи через RSS.
Вы можете оставить отзыв или трекбек со своего сайта.

Залишити відповідь

HTML: Вы можете использовать следующие теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(обязательно)

(по желанию)

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.