Фелікс, Нет і Ніка та теоретично можлива катастрофа

Косік, Рафал.  Фелікс, Нет і Ніка та теоретично можлива катастрофа [Текст] : [роман : для серед. шк. віку]. Кн. 2 / Р. Косік ; пер. з пол. І. Шевченко, О. Шевченко ; худож. оформ. І. В. Дунець. – Харків : АССА, 2019. – 560 с.

Привіт! Почитайка рекомендує! Продовження популярної серії пригодницького та пізнавального фентезі від Рафала Косіка «Фелікс, Нет і Ніка». Героями книги є звичайні варшавські підлітки Фелікс Полоній, Нет Білецький та Ніка Міцкевич.

Канікули — справа серйозна. Навіть коли вони виглядають як звичайна подорож до моря. Бо для Фелікса, Нета і Ніки ці канікули стали незвичайними. Кілька разів друзі стояли біля краю прірви, уникаючи ТМК — теоретично можливої катастрофи — та захищаючись від неї. До того ж вони переконались, що неможлива машина часу насправді існує…

Рафал Косік (Rafal Kosik) – польський письменник, працює у жанрі фантастики. Співзасновник видавництва «Powergraph», публіцист, художник. Найбільш відомий завдяки науково-фантастичному роману “Хамелеон”, виданому у 2008 році.

Рафал Косік народився і виріс у Варшаві. Після закінчення школи обрав шлях архітектора і вступив до Варшавського політехнічного університету. Через деякий час покинув навчання і присвятив себе бізнесу, заснувавши Powergraph, спочатку як рекламну агенцію, а за кілька років підприємство перейшло у видавничу галузь. Там і досі видаються всі його романи.

Письменницьким дебютом для Косіка стало оповідання «Pokoje», що було опубліковане 2001 року в літературному журналі «Нова фантастика». Він є автором 2 збірок оповідань, 4 самостійних романів та підліткового циклу «Фелікс, Нет і Ніка», що налічує 13 книжок. Останній перекладається українською, станом на 2020 рік доступно 5 книг. Перша книга циклу екранізована, сценаристом виступив сам автор, а фільм отримав гран-прі на міжнародному кінофестивалі Galicja.

Рафал Косік відзначився також як художник у жанрі сатиричної графіки. Він обіймає посаду креативного директора у власному видавництві та залюбки виконує для нього художні проєкти.

Вы можете следить за ответами к этой записи через RSS.
Вы можете оставить отзыв или трекбек со своего сайта.

Залишити відповідь

HTML: Вы можете использовать следующие теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(обязательно)

(по желанию)

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.