Франк Ейнштейн і пояс “Евобластер”

Щєшка, Джон. Франк Ейнштейн і пояс “Евобластер” [Текст] : [повість : для дітей мол. та серед. шк. віку]. Кн. 4 / Дж. Щєшка ; пер.з англ. І. Ємельянової ; іл. Б. Біґґса. – Київ : КМ-БУКС, 2020. – 208 с.

Юні друзі! Вітаю Вас! Я, Почитайка, пропоную вашій увазі, продовження прекрасної історії, в якій гармонійно поєднується захоплюючий сюжет із численними науковими фактами і згадками про видатних учених.
Франк Ейнштейн – невгамовний винахідник. Поки його батьки мандрують світом, хлопчина з головою поринає в науку. Чого тільки не вигадує юний геній зі своїм вірним другом Вотсоном! Цього разу друзі теж мандруватимуть, але не країнами, а в часі, завдяки чому побачать живого динозавра!

Франк Ейнштейн (А) – юний геній, науковець і винахідник. Дзвяк (В) – самозбірка особа зі штучних інтелектом. Бряк (С) – майже самозбірна особа зі штучним майже інтелектом. Разом вони створюють пояс “Евобластер” (D), який дозволяє своїм користувачам еволюціонувати (та дееволюціонувати) в інші форми життя, вмить трансформуючись із одного виду в інший. Та чи можуть вони завадити Ті-Едісонові й панові Шимпану (Е) вкрасти цей винахід для власних лихих справ?

Джон Щєшка – американський дитячий письменник, народився 8 вересня 1954 року, у місті Флінт, штат Мічиган. Він є національно визнаним захисником читання та засновником програми ” Хлопці читають” – веб-програми грамотності для хлопців, місія якої – “допомогти хлопчикам стати мотивованими читачами протягом усього життя”.

Щєшка був першим національним послом США з літератури для молодих людей , призначеним бібліотекарем Конгресу на 2008 та 2009 роки. Він отримав медаль від президента Джорджа та першої леді Лори Буш. Щєшка подорожував світом, пропагуючи літературу для молоді. І зараз він майже впевнений, що має дипломатичний імунітет.

З 1989 року Джон написав занадто багато книг, щоб їх можна було порахувати. Його книги отримали цілу безліч нагород. Деякі з них перетворили на телевізійні шоу.

Вы можете следить за ответами к этой записи через RSS.
Вы можете оставить отзыв или трекбек со своего сайта.

Залишити відповідь

HTML: Вы можете использовать следующие теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(обязательно)

(по желанию)

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.