Країна історій. Засторога братів Ґрімм

Колфер, Кріс. Країна історій. Засторога братів Ґрімм : [роман : для серед. та ст. шк. віку]. Кн. 3 / К. Колфер ; пер. з англ. А. О. Юрченко ; іл. Б. Дормана. – Харків : Ранок, 2020. – 560 с.

Привіт! Почитайка рекомендує третю книгу циклу «Країна історій» відомого американського співака, актора та письменника Кріса Колфера!

Близнюки продовжують жити у своїх вимірах: Коннер ходить до школи, пише казки і їде до Німеччини у реальному світі, а майбутня Фея-хрещена Алекс надолужує знання й навички з магії в Країні історій. І стан речей таким би і лишився, якби Коннер під час своєї поїздки на батьківщину Братів Ґрімм не дізнався, що чарівному світу загрожує небезпека. Письменники 200 років тому залишили застереження в одній зі своїх казок про плани Французької армії щодо Країни історій. Проте як Коннеру передати повідомлення, якщо сестра не виходить на зв’язок, а портал до Країни історій зачинений бабусею?

 

 

 

Кріс Колфер – американський співак, актор, письменник. Колфер народився 27 травня 1990 року в місті Кловіс, штат Каліфорнія. У школі активно брав участь в театральних постановках як актор і режисер, був президентом клубу письменників, редактором шкільної літературної журналу, а також неодноразовим переможцем в різних дебатах. Кріс Колфер – володар премії «Золотий глобус», а його книги неодноразово займали перше місце в списку бестселерів The New York Times.

Вы можете следить за ответами к этой записи через RSS.
Вы можете оставить отзыв или трекбек со своего сайта.

Залишити відповідь

HTML: Вы можете использовать следующие теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(обязательно)

(по желанию)

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.