Знайди злочинця. Місце злочину: монастир “Воронів камінь”

Пресс, Юліан (1960-). Знайди злочинця. Місце злочину: монастир “Воронів камінь” [Текст] : збірка детективних історій / Ю. Пресс ; пер. з нім. Р. Матієва ; іл. автора. – Тернопіль : Навч. книга-Богдан, 2019. – 128 с.

 

Привіт всім любителям детективного жанру!

Я, Почитайка, пропоную вам другу книгу неперевершеної серії детективів Знайди злочинця, відомого німецького письменника Юліана Преса.

 

 

Філіпа, Фло, Каро, Лео та комісара Ларса поєднує пристрасть до розслідування злочинів. Цього разу детективи, а разом із ними й читачі, допоможуть зв’язаному абатові, розшукають Макса Кульбабку, викриють несправжню оперну діву та знайдуть захований скарб.

Запам’ятовуйте та зіставляйте факти, шукайте докази на картинках-загадках, перш ніж продовжити гонитву за злочинцем на наступній сторінці!

 

 

 

Юліан Пресс народився 1960 року. Студіював у спеціальній вищій школі Гамбурґа графіку та ілюстрацію. Працював волонтером у видавництві книг для молоді, а також у рекламній агенції. З того часу співпрацює з різними молодіжними журналами. Для дітей писати почав досить рано. Значний час проживав у Брюсселі. Нині він та дружина мешкають у Гамбурзі. Заняття: вільний художник-графік та письменник.

Вы можете следить за ответами к этой записи через RSS.
Вы можете оставить отзыв или трекбек со своего сайта.

Залишити відповідь

HTML: Вы можете использовать следующие теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(обязательно)

(по желанию)

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.