Марічка та її друзі

Всім привіт! Пропоную вам познайомитись з чудовою книжкою.  Головна героїня цієї книжки  – Марічка. Ії 8 років. І у неї у дворі є троє друзів – десятирічна Іринка і двоє на рік старших за Іринку хлопців –  Максимко й Денис.

Одного разу, коли друзі гралися і будували своє снігове королівство – вони посварилися.  На жаль, так іноді буває у друзів! Дівчатка не змогли домовитись, котра з них буде королевою збудованої білої країни. Іринка вважала, що тільки вона гідна королівського титулу, адже виграла конкурс “Міні-міс школи”. А Марічка хотіла бути королевою, просто тому, що хотіла, і ще тому, що завтра в неї мав бути день народження. Хлопці ж посварилися через Денискове чорне кошеня.

І вже ввечері, засинаючи Марічка подумала: “О третій годині ночі настане мій день народження. Як би я хотіла колись потрапити у казку і вийти заміж за принца”.

Та вона не знала, що треба буди дуже обережнішими зі своїми бажаннями! Адже коли дуже-дуже захотіти, можна потрапити поза межі Реальності! А там… поруч зі звичайними людьми живуть дракони, розбійники, королі природних стихій, котрим притаманні людські почуття.

А повернення можливе тільки тоді, коли сила дружби здолає всі випробування і з’єднає в єдине ціле амулет “Скіфське сонце”.

Ну що – цікавий сюжет? Тоді приходьте до бібліотеки і читайте! І друзям (у своїх думках) допомагайте!

Рубрика: Давай дружити  Метки: ,
Вы можете следить за ответами к этой записи через RSS.
Вы можете оставить отзыв или трекбек со своего сайта.

Залишити відповідь

HTML: Вы можете использовать следующие теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(обязательно)

(по желанию)

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.