Полювання на мамонтів!

    167061_1  Есаулов, О. Полювання на мамонтів. Справа № 8 :  [Текст]: [повість: для мол. та серед.шк.віку] / О.Есаулов. – Вінниця: Теза; Харків: Фоліо, 2016.- 154с.- (Серія Дитячий детектив).

Привіт любителям детективу! Я, Почитайка, пропоную вашій увазі дитячий детектив Олександра Есаулова «Полювання на мамонтів. Справа № 8». Як же то захопливо – бути детективом! Особливо, коли ти школяр, а новий розшук просто сам іде тобі до рук. Але ж, як виявляється, страшенно небезпечно: стеження, гонитви, крадіжки і викрадення – усе, як у справжньому дорослому житті.

Невгамовна трійця школярів, юні детективи з Горобинівки – Льоха Холмс, Миха Ватсон і Бонасьє викриває злочини, які виявились не по зубах навіть професійним слідчим. І на цей раз їм належить полювання на мамонтів  звісно, прадавні мамонти були кращі за теперішніх. Хто сказав, що тепер мамонтів на світі немає! Є, щоправда, без бивнів і хоботів. Та й ходять вони не на чотирьох, а лише на двох ногах. І не просто ходять, а при цьому порушують закон, наражаючи інших, ні в чому не винних людей, на небезпеку. Тому-то їх необхідно знайти і знешкодити.

Тож не гаємо часу і допомагаємо юним детективам розплутати авантюрну спаву!

Рубрика: Хіт-книга  Метки:
Вы можете следить за ответами к этой записи через RSS.
Вы можете оставить отзыв или трекбек со своего сайта.

Залишити відповідь

HTML: Вы можете использовать следующие теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(обязательно)

(по желанию)

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.