Архив за Квітень 2022

Мандруємо світом книг під вітрилами УІК.

     Ментен, Тоска.  Мій братик мумія і сфінкс Шакаби [Текст]  : [повість : для дітей серед. шк. віку] / Т. Ментен ; пер. з нідерландської І. Коваль ; худож. Е. Гейс. – Київ : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2020. – 304 с.

Думмі приймає рішення: якщо він ніколи не виросте і не буде фараоном, то принаймні стане таким самим знаменитим, як його тато. Впевнений у своїх силах, він готується взяти участь у дуже особливому конкурсі… Тим часом у Хооса свої плани. Десь на земній кулі знаходиться могутня статуетка сфінкса Шакаби. Можливо, цей сфінкс зможе вилікувати Думмі! Хоос будь що має його знайти. Але де ж його шукати? Какамба… хоч не на морському дні?!

Книжковим світом під вітрилами УІК.

Руменко, Тетяна.  Магічна зброя панчохоїдів [Текст]  : повість : для серед. шк. віку / Т. Руменко ; худож. А. Шавлач. – Київ : ВЦ “Академія”, 2019. – 96 с.

У дивовижному панчоховому світі живуть охоронці дитячих снів, які проганяють від дітей усе жахливе. Аж ось сталася біда – зла Павучиха викрала чарівну Голку, якою шиють панчохоїдів, і тепер їхній світ занепадає. Їм дедалі важче оберігати дітей від поганих снів. А найгірше те, що панчоховому і людському світам загрожує страшна війна. Вже лунають перші вибухи і постріли, від яких одинадцятилітній Ілля змушений переховуватися в тітки, адже його батьки рятують поранених. Ілля – особливий хлопчик. Він оволодів панчоховою магією, щоб перемогти ворогів, не дати їм знищити людський і панчоховий світи. Йому довелося відчайдушно битися з підступною Павучихою та страшними монстрами. І завжди поруч з ним були Хроп, Гамс, Тіна, дідусь Глуздозшит, бабуся Оксамитка. Панчохоїди перемогли, Ілля відібрав чарівну Голку в Павучихи. Та не все так просто – монстр утік, небезпека ще чигає на людей і панчохоїдів.