Архив за Травень 2021

Дракон у бібліотеці

Франк Ейнштейн і пояс “Евобластер”

Щєшка, Джон. Франк Ейнштейн і пояс “Евобластер” [Текст] : [повість : для дітей мол. та серед. шк. віку]. Кн. 4 / Дж. Щєшка ; пер.з англ. І. Ємельянової ; іл. Б. Біґґса. – Київ : КМ-БУКС, 2020. – 208 с.

Юні друзі! Вітаю Вас! Я, Почитайка, пропоную вашій увазі, продовження прекрасної історії, в якій гармонійно поєднується захоплюючий сюжет із численними науковими фактами і згадками про видатних учених. далее »

«Хліб пустелі»

Вітаю всіх вас на сторінці блогу про здоров’я. Сьогодні ви дізнаєтеся про смачну і корисну альтернативу цукрових десертів. Цукор і швидкі вуглеводи завдають чималої шкоди організму, але щоб не позбавляти себе задоволення, прихильники здорового харчування приохотилися до різних альтернатив звичних десертів. Одна з них – фініки. далее »

50 дотепних запитань про піратів

Книга з автографом автора

Пропонуємо вашій увазі книгу з автографом автора:

Борисов, Г. В. Оранжерея слов : сборник стихов / Г. В. Борисов; предисл. В. Гладышева. – Николаев : Илион, 2018. – 119 с.

«Оранжерея слов» – шоста книга для сімейного читання відомого миколаївського поета Геннадія Борисова, в якій зібрано філософську поезію, поезію для дітей та неперевершену лірику. Читачам нашої бібліотеки свою книгу Геннадій Валерійович підписав так: «Библиотеке им. В. Лягина от автора. 20.12.2018 г.».

 

 

 

50 дотепних запитань про лицарів

М’ясні тюфтельки від Карлсона

Привіт, юний кулінар!

Чи пам`ятаєш ти такий уривок з книги Астрід Ліндгрен «Малий і Карлсон, який живе на даху»: «Карлсон раптом перестав ходити по кімнаті. Він завмер на місці й почав принюхуватися, наче мисливський собака. – Тюфтельки,- сказав він. – Як я люблю смачні тюфтельки!.. Моторчик загув, і Карлсон плавно залетів з ліжка просто до тарілочки. Він на льоту схопив тюфтельку, піднявся під стелю і вдоволено закружляв навколо лампи.  – Смачні, – сказав він. – Страх які смачні! Навіть важко повірити, що їх смажив не найкращий у світі кухар. Але це правда, нічого не скажеш,- додав Карлсон. Він знову шугнув униз до тарілочки й схопив ще одну тюфтельку»….

Сьогодні ми відкриємо тобі рецепт цих смачних тюфтелек…

далее »

Країна історій. Засторога братів Ґрімм

Колфер, Кріс. Країна історій. Засторога братів Ґрімм : [роман : для серед. та ст. шк. віку]. Кн. 3 / К. Колфер ; пер. з англ. А. О. Юрченко ; іл. Б. Дормана. – Харків : Ранок, 2020. – 560 с.

Привіт! Почитайка рекомендує третю книгу циклу «Країна історій» відомого американського співака, актора та письменника Кріса Колфера! далее »

Тварини — винахідники і будівельники

“Земляний горіх”

Вітаю всіх вас на сторінці блогу про здоров’я. Сьогодні я познайомлю вас зі смачним і корисним «горіхом» назва якому арахіс. Арахіс, всупереч поширеній помилці, не є горіхом. Його ботанічна назва «земляний горіх» багато в чому послужило причиною масового нерозуміння того, чим є арахіс. Насправді він належить до сімейства бобових і є родичем сої, гороху та інших бобів. далее »