Архив за 19 Бер 2021

Всесвітній день Землі

20 березня весь світ відзначає День нашої планети.

Цей міжнародний День покликаний не стільки покращувати екологію у світі, скільки звертати увагу людини на проблеми, які вона створює своєю діяльністю. Далі розповідаємо, як прийнято відзначати День Землі, присвячений повазі та піклуванню про навколишнє середовище.

У всьому світі 20 березня відзначається Міжнародний день Землі, запроваджений з ініціативи Організації об’єднаних націй. Цю дату обрали не випадково: 20 березня знане як день весняного рівнодення, символ пробудження природи і початку нового кола її розвитку.

далее »

Всесвітній день казки

20 березня – Всесвітній день казки

«Забута казка – це золоте намисто, яке впало на морське дно» – кажуть старі люди.  Чи задумувались ви над тим, чому живуть і не вмирають народні казки! А безсмертні вони тому, що в них живе і не вмирає сам народ, казки упродовж віків були і залишаються чарівними провідниками доброти і милосердя. Гортаючи сторінки улюблених казок, ви зрозумієте, що казки – то наші великі вчителі, що спочатку виховують, а потім розважають.

далее »

Знайди злочинця. Таємне товариство “Червоний корал”

Пресс, Юліан (1960-). Знайди злочинця. Таємне товариство “Червоний корал” [Текст] : збірка детективних історій / Ю. Пресс ; пер. з нім. Р. Матієва ; іл. автора. – Тернопіль : Навч. книга-Богдан, 2020. – 128 с.

 

Привіт всім любителям детективного жанру!

Я, Почитайка, пропоную вам п’яту книгу неперевершеної серії детективів Знайди злочинця, відомого німецького письменника Юліана Преса. далее »