Архив за 04 Лют 2021

5 лютого – День монарха

Данаида монарх – вид метеликів з сімейства нимфалид (Nymphalidae). Один з найвідоміших метеликів Північної Америки.

Метелики-монархи здійснюють найдальші міграції в світі комах. Міграції – це тривалі подорожі, в які пускаються тварини в пошуках корму, тепла, води і т. д. Літо монархи проводять на відкритих рівнинах Північної Америки. Але тут взимку стає холодно, тому восени, щоб пережити несприятливий час року, метелики летять на південь – у Каліфорнію, Флориду і Мексику.

далее »

Корисне чи смачне? Будь у тренді?

Вітаю вас, мої шановні читачі на сторінках блогу про здоров’я.

Майже усі ми полюбляємо солоденьке. Шоколадні батончики, цукерки, тістечка – як без них? Однак слід завважити, що надмірне вживання солодощів є не тільки шкідливим, а ще й немодним. Адже нині у тренді здорове харчування. А зловживання солодким – це:

  • Шкода для зубів.
  • Зайва вага та ожиріння.
  • Цукровий діабет.
  • Алергія, дерматит, проблеми зі шлунково-кишковим трактом.

Тож як бути, якщо ви дбаєте про своє здоровя, але вам дуже хочеться солоденького? Пропонуємо деякі види корисних солодощів, які підійдуть як десерт або стануть корисним перекусом. далее »

День народження Facebook

4 лютого 2004 року почав роботу сервіс «Thefacebook», створений студентом Гарвардського університету Марком Цукербергом з трьома своїми приятелями. Через рік він змінив назву на Facebook і сьогодні є найбільшою соціальною мережею світу.

За даними Alexa, сайт Facebook.com займає у світі 3 місце за відвідуваністю. Станом на липень 2016 року кількість користувачів становила 1,7 млрд, з яких 1,1 млрд відвідує свої аккаунти щодня. Станом на грудень 2018 року Facebook стверджував, що мав понад 2,3 млрд активних користувачів щомісяця. Станом на вересень 2019 року кількість користувачів з України становила 13 млн.

далее »

Борис Мозолевський. Відеопоезія