Архив за 05 Жов 2020

Міжнародний день лікаря

Кожного першого понеділка жовтня щорічно в світі відзначають Міжнародний день лікаря. У 2020 році він припадає на 5 жовтня.

Цей день заснований в знак подяки і поваги до людей в білих халат. У це свято лікарі всіх напрямків, незалежно від статі та національності, отримують однакову подяку за внесок у порятунок життя людей.

До того ж, 2019−2020 роки змусили багатьох людей почати цінувати працю медиків ще більше, адже під час пандемії коронавіруса ці люди найбільше піддавалися і продовжують піддаватися ризику.

далее »

Всесвітній День архітектора

У архітекторів сьогодні професійне свято. У перший понеділок жовтня архітектори всього світу відзначають своє професійне свято.

Це свято було засноване Міжнародним союзом архітекторів (МСА). У 1985 році на зборах МСА було вирішено щорічно святкувати всесвітній день архітектури в перший понеділок липня.

У 1996 році Міжнародний союз архітекторів, на своїй 20-ї генеральної асамблеї в Барселоні, прийняла резолюцію про перенесення святкування Всесвітнього дня архітектури на перший понеділок жовтня.

далее »