Архив за Травень 2018

Полезные свойства пастернака

Уважаемые читатели!

Неделя стремительно приближается к своему концу, а это значит, что на страницах «Здоровье – INFO» новая тема. Сегодня я расскажу об очередном полезном продукте – пастернаке.

 

далее »

Замкнені у бібліотеці

Ура! Нарешті розпочалися ЛІТНІ КАНІКУЛИ!

  

І до нас завітали перші пришкільні табори.  Сьогодні ми зустрічали табір школи № 59.

Дітей – читачів бібліотеки чекав незвичайний сюрприз, а саме гра – ЗАМКНЕНІ У БІБЛІОТЕЦІ  «День таємничих пригод». Мета гри – знайти ключ від бібліотечних дверей. Долаючи перешкоди, виконуючи різні завдання, розшифровуючи прислів’я та ребуси, розгадуючи тантамарезку, граючись з інтернет-завданням, гравці, звичайно, відімкнули двері від бібліотеки.

Веселі, невгамовні та розумні наші читачі побігли далі по своїм дитячим справам.

    

Рубрика: Арка новин  Метки: ,  Ваш отзыв

Новый друг Чико

Всем привет! Любителям Винкс  ( и не только) предлагаю почитать новую история о дружбе!

Сюжет книги  такой: на берегу моря Специалисты находят маленького птенца, который не умеет летать. Цыпленок Чико – любимый питомец феи Текны – становится его другом и вместе с Винкс делает все возможное, чтобы помочь ему найти стаю.

Удачи и интересного вам чтения!


Домашня фанта

Привіт друже!

Спекотні дні вже настали, чи не так. В таку спеку так хочеться попити чогось освіжаючого. Хто ж не любить у спеку, випити стаканчик прохолодного напою? Але в газованих напоях, які зараз продають, купа всяких Е456, Е 643, Е325 і т.д … Що ж робити? Вихід є! Своїми руками, з натуральних фруктів можна приготувати смачний прохолоджуючий напій – лимонад, який чудово втамує спрагу і при цьому не містить ні барвників, ні консервантів.

далее »

Тирамісу з полуницями

Яґелло, Йоанна. Тирамісу з полуницями [Текст]  : роман / Й. Яґелло ; пер. з пол. Б. Ю. Антоняк. – Львів : Урбіно, 2017. – 296 с.

 

Привіт ! Я, Почитайка, сьогоді рекомендую  книгу  автора Йоанна Яґелло, яка цікава буде, тим хто любить проводити час в сац мережах.

 

У другому класі ліцею Лінка нарешті втілює свою мрію: вона створює власний блог, де регулярно пише про все, що здається їй важливим. Її кохання з Адріаном триває, дівчина на сьомому небі від щастя! І Лінка вже не уявляє собі життя без роботи, шукає її – і знаходить! За всім цим у неї дедалі менше часу на відверті розмови з подругою, Наталією. А в тієї багато чого змінилося… Це книжка про те, як мало ми знаємо навіть про найближчих нам, найрідніших людей. Лінка не підозрювала, з якими проблемами змагається Наталія, не знала, що молодший братик має в школі серйозні проблеми, не здогадувалася, чому раптово змінилася Рута, у якої вона працює. На щастя, ніхто з нас не є самотнім островом. Головне – вчасно помітити, підтримати, допомогти.

 

Полезные свойства канадского риса

Уважаемые читатели!

         На этой недели я продолжаю вас знакомить с малознакомыми вам продуктами питания, которые будут полезны в вашем рационе. И сегодня  речь пойдет о канадском рисе.

 

 

далее »

Книга з автографом автора

Пропонуємо вашій увазі книгу з автографом автора:

Казки : вибране : [збірка : для дітей дошк. віку] / уклад., переказ Є. Костіна. – Миколаїв : Іліон, 2015. – 92 с.

До збірки «Казки» увійшли кращі народні казки, а також відомі казки зарубіжних авторів і збирачів. Тут ви можете знайти приклади кмітливості, мужності, витривалості і добра, яке перемагає зло, згадаєте відомих вам персонажів із мультфільмів. Укладач збірки «Казки» Євген Костін для читачів нашої бібліотеки книгу підписав так: «Для областной детской библиотеки от автора. 26.05.2015 г.».

Монтейру Лобату. Орден Жовтого Дятла

Монтейру Лобату — уславлений дитячий письменник Бразілії. Його книжки відомі не тільки на батьківщині, але й у всій Латинській Америці. Вони виходять в нових виданнях, перекладаються дедалі в нових країнах.

В «Ордені Жовтого Дятла» переказано цілу низку дитячих творів письменника: «Казки тіточки Настасії», «Мисливські подвиги Педріньйо», «Записки Емілії», «Кирпа» тощо.

У хатинці бабусі Бенти живе Емілія, в неї багато друзів. Крім самої бабусі і куховарки тіточки Настасії, яка пошила Емілію з ганчірок, вона має приятелів дітей: хлопчика Педріньйо та дівчинку Кирпу. А ще в неї є такі дивні і незвичайні друзі, яких, напевне, ніхто на світі не має, — учений носоріг і чудовий зубний лікар Кандим,  Жоан Уяви Собі, клоун Куку та Пустикозу. Дарма, що деякі герої зроблені з ганчір’я або кукурудзяного качана (у Бразілії сільські дітлахи часто граються такими ляльками), всі вони в письменника живі і діють у справжній Бразілії з її строкатими птахами, дивовижними звірами, пишними деревами, на яких ростуть різні смачні овочі.

Отож, рушаймо до Будиночка Жовтого Дятла.

Новинки-цікавинки

Рубрика: Хіт-книга  Метки:  Ваш отзыв

Бобы мунг

Уважаемые читатели!

         Рад снова видеть вас на страницах «Здоровье-INFO». Сегодня речь пойдет о питательном и полезном представителе семейства Бобовых – бобах мунг.

Культура маш известна под множеством разных названий. Это и бобы мунг (мунго), и бобы зеленые, которые попали к нам из Индии (слово «мунг» происходит из языка хинди).

далее »