Рубрика: Краєзнайка

А ти знаєш, що…

Сьогодні свій день народження відзначає поетеса, освітянка, краєзнавець, громадська діячка Галина Михайлівна Запорожченко. Вона є авторкою поетичних збірок «Крізь роки-літа», «СонЦе», «Хай святиться надія», ліро-епічної поеми «Мазепа» та збірки віршів для дітей «Равликове свято».

Колектив бібліотеки і юні читачі щиро вітають Галину Михайлівну з днем народження та зичать їй міцного здоров’я, щастя, миру, добра і творчого натхнення.

А ти знаєш, що…

Сьогодні свій день народження відзначає відомий миколаївський поет і бард, автор багатьох прекрасних віршів і пісень про Миколаїв В’ячеслав Качурін.

Колектив бібліотеки і юні читачі від чистого серця вітають Вас, В’ячеславе Тимофійовичу, з днем народження та зичать міцного здоров’я, миру, любові, натхнення, дзвінкого голосу, поетичних фантазій, творчого довголіття та нових зустрічей в нашій бібліотеці! далее »

А ти знаєш, що…

Сьогодні свій день народження відзначає наш земляк, дитячий письменник Анатолій Качан. Нам приємно, що його доля і творчість пов’язана з нашим краєм. Поезія Анатолія Леонтійовича ніби дихає степом, морем і дитинством. Слово поета-мариніста здатне викликати зримі картини та хвилюючі образи як у юного, так і в дорослого читача.

Колектив бібліотеки і юні читачі від чистого серця вітають Анатолія Леонтійовича з днем народження і зичать міцного здоров’я, добра, любові, миру, натхнення, нових книг та зустрічей у нашій бібліотеці!

А ти знаєш, що…

23 листопада день народження  у миколаївської письменниці та художниці Ірини Іванівни Грунської. Вона є автором дитячих книг-казок «Тимоня», «Сказки летнего сада», «День рождения в Николаеве», «Однажды в Николаеве», «Сказки Чайной ложки». Її казки світлі, зворушливі, веселі, повчальні, яскраві і захоплюючі. Чудовим доповненням до кожного видання є ілюстрації самої авторки. Вони такі ж прекрасні, як і її твори.

Колектив бібліотеки і юні читачі сердечно вітають Ірину Іванівну з Днем народження та зичать їй міцного здоров’я і великого щастя, миру і добра, тепла і сонця, творчого натхнення і невичерпної енергії та з нетерпінням чекають нових книг і зустрічей в нашій бібліотеці.

А ти знаєш, що…

21 листопада свій день народження відзначає вiдома миколаївська письменниця, журналіст, педагог, громадський діяч, голова Миколаївської обласної організації Національної спілки письменників України Вiра Iванiвна Марущак.

Колектив бібліотеки і юні читачі від чистого серця вітають Вас, Віро Іванівно, з Днем народження та зичать міцного здоров’я, безмежного щастя, родинного благополуччя, бадьорості духу, невичерпної енергії, творчої наснаги. З нетерпінням чекаємо нових книг та зустрічей в нашій бібліотеці.

А ти знаєш, що…

5 листопада свій день народження святкує миколаївська поетеса Голубкова Катерина Олександрівна. Вона є автором збірок «Акварели» (1973), «Звездный корабль» (1980), «По праву любви» (1984), «День летящий» (1987), «Звезда в колодце» (2006). Багато віршів присвятила нашому місту.

Катерина Олександрівна більше 10 років керувала літературною студією «Секрет» при Миколаївській обласній бібліотеці для дітей ім. В. О. Лягіна.

Колектив бібліотеки і юні читачі від щирого серця вітають Вас, Катерино Олександрівно, з Днем ​​народження та зичать міцного здоров’я, невичерпної життєвої наснаги, добра, благополуччя, щастя Вам і Вашій родині.

Это – родниковые рассветы,
это – тяжесть капель – ни о ком,
это – осень.
Или, может, это –
птичье счастье
с круглым хохолком.
Это дали залиты пожаром,
это высь над городом чиста…
Это нынче раздаются даром
радуги
у старого моста!

Е. Голубкова

А ти знаєш, що…

31 жовтня свій день народження святкує миколаївська письменниця, поетеса, філолог, психолог, педагог, громадська діячка Завялова Інеса Андріївна. Вона є автором книг для дорослих і дітей.

Колектив бібліотеки і юні читачі від щирого серця вітають Інесу Завялову з Днем ​​народження та зичать міцного здоров’я і творчого натхнення,  миру і добра, невичерпної енергії і наснаги, з нетерпінням чекають нових книг та зустрічей в нашій бібліотеці.

 

Книга з автографом автора

Пропонуємо вашій увазі книгу з автографом автора:

Завялова, І. А. Таємниця Колодязя снів : фантаст. повість для дітей мол. та серед. шк. віку, а також для дорослих які люблять країну Дитинство! – Миколаїв : ФОП Швець В. М., 2020. – 80 с. : іл.

Шановні читачі, свою книгу Інеса Завялова в подарунок  бібліотеці підписала так: «Миколаївській обласній бібліотеці для дітей ім. В. О. Лягіна. Нехай щедро відкриваються таємниці снів! Днів яскравих та ясних! Добра та миру! Від автора. 12.10.2020 р.»

Запрошуємо зануритися у чарівний світ неймовірних пригод разом з героями фантастичної повісті «Таємниця Колодязя снів».

А ти знаєш, що…

Сьогодні свій день народження відзначає миколаївська письменниця, журналіст  Ангеліна Кріхелі. Вона є автором книг для дорослих і дітей. Після виходу кожної книги автор проводить значну благодійну роботу: зустрічі з читачами, подарунки дітям з дитячих будинків сімейного типу.

Колектив бібліотеки і юні читачі від щирого серця вітають Ангеліну В’ячеславівну з Днем ​​народження! Щиро бажають надихаючих і барвистих життєвих миттєвостей, міцного здоров’я і щастя, творчої наснаги та нових цікавих книг і з нетерпінням чекають нових книг та зустрічей в нашій бібліотеці.

Більше відкрити для себе творчість Ангеліни Кріхелі вам допоможе електронний плакат, створений нашою бібліотекою.

А ти знаєш, що…

22 серпня свій день народження відзначає відома миколаївська поетеса і прозаїк Людмила Яківна Чижова.

Люба наша Людмило Яківно!

Дозвольте Вас сьогодні привітати,
Бо день такий буває раз на рік,
Здоров’я, щастя щиро побажати,
На все життя, на довгий-довгий вік!
До сотні літ дожить без горя і журби,
Від гір, від сонця, від калини
Всіх благ земних – з роси й води
Бажають юні читачі та наш бібліотечний колектив.