17.10- Всесвітній день співу

Спів

  Сьогодні відзначається Всесвітній день співу. Тому пропонуємо Вам завітати до нашої бібліотеки, та обрати пісенники на будь-який смак. далее »

13 жовтня – 85 років від дня народження Крістіне Нестлінґер

Кристіне Нестлінґер13 жовтня – 85 років від дня народження Крістіне Нестлінґер – австрійської письменниці, однієї з найуспішніших авторок книг для дітей та молоді. далее »

Маленька Відьма та Кір

11 жовтня – Міжнародний день дівчаток

UNFPA Ukraine | Заява виконавчої директорки UNFPA Наталії Канем до Міжнародного дня дівчатМіжнародний день дівчаток — проголошений Організацією Об’єднаних Націй день, мета встановлення якого — привернення уваги до дискримінації дівчат у різних країнах, підвищення обізнаності про нерівність, з якими стикаються дівчатка у всьому світі на основі їх статі. Відзначається щорічно 11 жовтня. далее »

Український інститут книги запрошує у подорож світом книжок.

Пантермюллер, Аліс.             Лотта та її “катастрофи”. Фокус-покус і кіно [Текст]  : [повість : для серед. шк. віку] / А. Пантермюллер ; пер. з нім. І. С. Андрієнко-Фрідріх ; худож. Д. Коль. – Харків : ВД “Школа”, 2018. – 160 с.

Одного дня Лотта захворіла на вітрянку й не пішла до школи. Проте радості з того мало, бо що робити вдома, якщо вона не має жоднісінького улюбленого заняття? Тож разом із Шаєн вони понапридумували собі купу всіляких пречудових хобі: стрибки з парашутом, пірнання з акулами або розкопки скелетів динозаврів і все таке. Та, на жаль, вони не знали, як усе це здійснити. Хоча то байдуже, бо для початку можна просто стати знаменитими. І для цього вони вирішили зіграти в кіно головні ролі! А що з того вийшло — читайте докладніше у книжці.

7 жовтня – 80 років від дня народження М.М. Яненка

ЯненкоЛюбі читачі, сьогодні виповнюється 80 років від дня народження Миколи Михайловича Яненка. З нагоди цієї дати хочемо запропонувати Вам поринути у світ дивовижних та захоплюючих пригодницьких історій.

Якщо ти хочеш познайомитися з героями творів цього автора, прочитай збірки оповідань «Розповіді про море», «Хай буде шторм» та «Розповіді про Північ».

 

 

 

 

далее »

4 жовтня – Всесвітній день тварин

Всесвітній день тварин відзначається щороку 4 жовтня – це привід не тільки згадати про домашніх улюбленців та диких тварин, а й замислитися про екологічну ситуацію у всьому світі. далее »

Рейс до берегів Шкарпеткожерів на кораблі УІК.

  Шрут, Павел  Шкарпеткожери завжди поряд [Текст]  : [повість-казка : для серед. шк. віку] / П. Шрут ; пер. з чеської О. В. Стукала ; мал. Ґ. Міклінової. – Харків : ВД “Школа”, 2018. – 232 с.

У третій книзі вже відомої шкарпеткожерської саги вирішується доля багатьох героїв, і не тільки шкарпеткожерів. Шалена боротьба за сфери впливу, гонитви й переслідування, підступні плани, таємничий голос, що поневолює всіх, раптові повороти у стосунках, — ось що спіткає героїв у цій історії.

Яблучний пиріг для Гаррі Поттера

Привіт, юний кулінар!

Чи любиш ти яблуневі пироги? Звісно! Як же їх можна не любити. От сьогодні ми вирішили поділитися з тобою одним цікавим рецептом з книги.

“Через мить з’явився десерт – величезна кількість морозива всіх сортів, які тільки можна собі уявити, яблучні пироги, торти з патокою, шоколадні еклери, пончики з варенням, трюфелі, полуниця, желе, рисовий пудинг … Поки Гаррі набивав рот тортом з патокою, розмова зайшла про рідних.”

Джоанна Роулінг «Гаррі Поттер і філософський камінь»

Мабуть, ти вже уявив собі той шикарний стіл у стінах відомої школи чаклунів. Занотовуй рецепт того самого пирога… далее »

Рейс до берегів Шкарпеткожерів на кораблі УІК.

    Шрут, Павел  Шкарпеткожери повертаються [Текст]  : [повість-казка : для серед. шк. віку] / П. Шрут ; пер. з чеської О. В. Стукала ; мал. Ґ. Міклінової. – Харків : ВД “Школа”, 2018. – 184 с.

Шкарпеткожер Хихотунець вирішив податися на пошуки своїх батьків аж до самої Африки. Які тільки пригоди не спіткали його там! Він вскочив у діжку з водою, мало не попався у мисливську пастку, вирвався з лапищ тамтешніх шкарпеткожерів, задурманився пахощами підступної шкарпеткожерної квітки, допоміг визволити своїх побратимів із палацу сера Шкарпюка, та найголовніше — зустрів гарненьку шкарпеткожерку Каву. А вдвох їм уже нічого не страшно!