Про блог

Наступав вечір. Якийсь чоловік взяв маленьку свічку і почав підійматися з нею по довгих гвинтових сходах .

        – Куди ми йдемо? – Запитала свічка.

        – Ми піднімаємося на вежу, щоб освітити кораблям шлях у гавань.

        – Але жоден корабель в гавані не зможе побачити моє світло – заперечила свічка.

        – Хоч твій вогник і невеликий, – сказав чоловік, – все ж продовжуй горіти так яскраво,  як зможеш, решту ж залиши за мною.

Так розмовляючи, вони досягли вершини сходів і підійшли до великої лампи. Людина запалила лампу за допомогою маленької свічки, і незабаром великі відполіровані дзеркала за лампою відбили промені від маленької свічки, і світло її поширилося на милі навкруг і вглиб моря, висвітлюючи шлях кораблям і мандрівникам …

     Як маленька свічка або навіть сірник можуть розпалити величезне вогнище і вказати шлях сотням людей, так і мале полум’я твого душевного тепла і гарного прикладу зможе змінити життя, світогляд і долю людей, навіть якщо ти сам цього ще й не усвідомлюєш у повній мірі.

    Отож, будь світлом для оточуючих тебе людей як той маячок, який радісно направляє кораблі в безпечну гавань.

     Враховуючи інформаційні потреби сучасних користувачів бібліотеки, нами створений блог “Бібліомаячок”.

    Створюючи блог, ми поставили собі за мету зробити його таким, щоб він став джерелом фахової інформації, справжнім помічником у роботі. Інформація на блозі буде постійно оновлюватися, що і дасть можливість йому бути завжди актуальним, новим і цікавим.

Шановний відвідувачу, сподіваємось, що подорож сторінками блогу буде цікавою і корисною. Тут  можна познайомитися з яскравими подіями із життя бібліотек Миколаївщини, творчими знахідками та новими ідеями…

Заходь, читай, ділися своїми думками.

 

Неси своє світло – його чекають…