Вы просматриваете Главная > MORE ідей, Методист рекомендує > Білл Гейтс порадив п`ять книжок на літо 2020 року

Білл Гейтс порадив п`ять книжок на літо 2020 року

Білл Гейтс уклав список книжок, які він рекомендує прочитати під час літньої відпустки. Список з’явився в його блозі.

The Choice, Dr. Edith Eva Eger: «Ця книжка – частково мемуари й частково інструкція з переживання травми. Егер було всього 16 років, коли вона з сім’єю потрапила в Аушвіц. Переживши неймовірні жахи, Егер переїхала в США і стала психологом. Її унікальне минуле дає їй приголомшливу проникливість, і, я думаю, багато людей знайдуть свій комфорт завдяки її порадам про те, як впоратися з важкою ситуацією».

Good Economics for Hard Times, Abhijit V. Banerjee and Esther Duflo: «Банерджі і Дюфло виграли Нобелівську премію з економіки торік, і вони одні з найрозумніших економістів з тих, що зараз працюють. На щастя для нас, вони також дуже добре уявляють економіку зрозумілою середньостатистичній людині. Їх найновіша книжка досліджує нерівність і політичні розбіжності, звертаючи увагу на дискусії, які перебувають у центрі уваги в таких багатих країнах, як США».

The Ride of a Lifetime, Robert Iger: «Це одна з найкращих книжок про бізнес, які я читав за останні роки. Айгер виконав приголомшливу роботу, пояснюючи, що це насправді означає – бути гендиректором величезної компанії. Неважливо, шукаєте ви розуміння бізнесу або просто читання для розваги, я думаю, будь-кому сподобаються його історії про керівництво Disney під час одного з найбільш трансформаційних періодів в історії компанії».

The Great Influenza, John M. Barry: «Ми живемо в безпрецедентний час. Але якщо ви шукаєте історичні паралелі, то пандемія іспанського грипу 1918 року – найближче, що можна знайти. Баррі навчить вас практично всьому, що вам потрібно знати про одну з найбільш смертоносних хвороб в історії людства. Навіть при тому, що в 1918-му був зовсім інший час, «Великий грип» – гарне нагадування про те, що ми все ще маємо справу з тими ж самими труднощами».

Метки:


Оставить отзыв