Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду >

       30 вересня золотокоса осінь зробила справжній подарунок працівникам Братської районної бібліотеки для дітей та юним читачам: гарний сонячний день. Зібравшись біля бібліотеки, діти влаштували справжній флеш-моб з книгами в руках. Пропозицію здійснити бібліокраєзнавчу подорож історичними місцями нашого селища учні сприйняли на «ура». Дорогою діти разом з вчителями з задоволенням гуртом повторювали «Ми любимо свою бібліотеку!» «Бібліотека-наш дім, а ми-господарі в нім».

      Пересічні братчани зупинялися та дивувалися такій незвичній ході.

      Першою зупинкою подорожі стало місце, на якому велично стоїть історична пам‘ятка початку ХIХ століття, гордість нашого селища, маєток колишнього землевпорядника пана Живковича. Опираючись на розповіді старожилів, документи, цікаві, раніше невідомі факти з історії маєтку, місцевий краєзнавець, М.К.Голомб-Масловська розповіла школярам про це місце.

     Наступна зупинка-легендарний дуб, тут Марія Костянтинівна розповіла легенду про закоханих. За легендою, закоханий козак перетворився на дуб, який і досі сумує за коханою.

    Третя зупинка-велика галявина, де, за переказом старожилів, було улюблене місце місцевих жителів. Тут стояли альтанки, братчани збирались на свята, дивились вистави місцевих артистів. Марія Костянтинівна розповіла про історію насадження парку та його особливе планування. Алеї парку ведуть до центральної галявини, і якщо подивитись з висоти пташиного польоту, то за графічним зображенням парк нагадує літеру «Ж», тобто першу літеру прізвища Живковичів.. Бібліотекар розповіла дітям про книги місцевого журналіста-краєзнавця М.М.Радкевича, які розповідають про історію нашого селища. Під час подорожі діти натрапили на «Книжкову галявину» та «Літературний пеньок», на яких розташувалися книги з історії нашого краю.

    Бібліотекар привітала дітей із Всеукраїнським днем бібліотек, святом бібліотекарів та читачів і на згадку про цю зустріч подарувала оригінальні закладки для книг. Свято закінчилося солодким частуванням від спонсорів та колективною фотосесією.

         OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

       OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Метки: ,


Оставить отзыв