Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > Відкриваєш книгу-відкриваєш світ.

Відкриваєш книгу-відкриваєш світ.

        «Ріднити людей з книгою, відкривати їм красу і силу слова,-що може бути достойнішим?»… Нинішнє свято-Всеукраїнський День бібліотек-данина великому внеску бібліотек у культуру та науку нашої країни. Традиційно, 30 вересня працівники Баштанської Районної дитячої бібліотеки щиро і радісно зустрічають своїх юних користувачів, готуючи для них низку змістовних заходів. От і цього року бібліотека провела День відкритих дверей під назвою «Відкриваєш книгу-відкриваєш світ», програма якого була насиченою і цікавою.

          Протягом всього дня святково прибрана книжкова оселя приймала своїх читачів-давніх і відданих, а також тих, хто вперше переступив поріг бібліотеки. Свій перший крок у книжкову країну здійснили учні перших класів. Для них була проведена екскурсія під гаслом: «Бібліотека для тебе, бібліотека для всіх». Треба було бачити, з яким непідробним захватом розглядали діти книжкові «скарби» абонементу і читальної зали, гортаючи сторінки енциклопедій і яскравих журналів. Усі бажаючі записались до абонементу і взяли додому книги. Цього ж дня відбулось урочисте вручення святкових читацьких квитків, які отримали кращі читачі дитячої бібліотеки. Після урочистостей юні користувачі мали можливість першими вибрати нові книжки з книжкової виставки «Хороші книги-друзі назавжди». Кожен читач зміг знайти для себе книгу за смаком, адже на даній виставці представлені твори різних жанрів і для різних вікових груп.

      Традиційно бібліотекарі оформили книжкову виставку-валізу, яку назвали «Бібліотеці-з повагою», адже на ній представлені книги, подаровані нашими вдячними користувачам. Весело і гамірно було цього дня в бібліотеці. Всі відвідувачі мали змогу вибрати нову цікаву книгу, а в Центрі вільного доступу до Інтернет бажаючі здійснити віртуальну подорож найкращими бібліотеками світу. Цей день пройшов у атмосфері доброзичливості і невимушеності, і безумовно, був цікавим і корисним для наших читачів, адже кожна нова книга-це нові світи, нові горизонти, нові враження та переживання, а наше завдання-відкривати їх для своїх юних користувачів.

           SAM_7227 SAM_7271

Метки: ,


Оставить отзыв