Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > Бібліотек@-територія єдності

Бібліотек@-територія єдності

    30 вересня, у Всеукраїнський день бібліотек, який проходив під гаслом «Бібліотек@-територія єдності», в Доманівській районній бібліотеці для дітей було людно.  Найпершими відвідувачами  стали учні 1-х класів Доманівської ЗОШ №2 зі своїми вчителями Небесняк С.М. та Власюк Н.Д. Для них було  проведено екскурсію «Бібліотека-книжкова скарбниця», під час якої провідний бібліотекар Ірина Валеріївна Тарасова  познайомила маленьких читачів  з відділом обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів, з фондом та дитячими журналами для даної категорії. Дітки взяли участь у  літературній вікторині «Казку швидко ви впізнайте і героїв відгадайте» та прослухали онлайн читання книги М.Коцюбинського «Дві кізоньки».

   У відділі обслуговування читачів-учнів 5-9 класів бібліотекар Валентина Василівна Телебєй познайомила нових читачів з розстановкою книжкового фонду та провела анкетування «Бібліотека очима дітей». У ході анкетування користувачі висловлювали свої бажання щодо наявності творів сучасних авторів та збільшення книжкового фонду на абонементі. Бібліограф Ольга Леонідівна Безбородько розповіла дітям про довідково-інформаційний фонд бібліотеки,  та правила користування ним.

   Протягом дня бібліотекарі розповідали школярам про професію бібліотекаря, історію свята, проводили: цікаву вікторину «Герой якої книги я?», бібліофреш «Цікаві  таємниці книжкової скарбниці», ліб-моб «Для мене бібліотека-це…», інформаційну хвилинку «Бібліотека-світ нових можливостей»,  фотоколаж «У фотооб’єктиві-бібліотека»,-та показали відеоролики «Найкрасивіші бібліотеки світу» і «Гімн бібліотеці», вручали солодкі подарунки. Цього дня кожен читач отримав повітряну кульку з адресою бібліотеки та гарними побажаннями.

     113 114 117

   116 118 112

Метки: ,


Оставить отзыв