Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > Скайп-спілкування з Л. Чижовою «Тільки казка завжди знає, що дива всюди бувають»

Скайп-спілкування з Л. Чижовою «Тільки казка завжди знає, що дива всюди бувають»

       29 квітня 2014 року на обласному семінарі  «Інноваційна діяльність дитячих бібліотек Миколаївського краю: ярмарок творчих ідей» Первомайська районна бібліотека для дітей придбала міні-проект «Замовляй письменника». Сьогодні ми вже можемо звітувати про реалізацію ідеї.

          24 вересня бібліотека запросила на скайп-спілкування з поетесою Л. Я. Чижовою «Тільки казка завжди знає, що дива всюди бувають» учнів 3 класу ЗОШ №12, класний керівник  Зінаїда Іванівна Олексюк. Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім.. В.Лягіна  гостинно надала можливість реалізувати бажання користувачів  – зустрітися з поетесою он – лайн. Людмила Яківна розповіла про свій творчий шлях, про те,  як народилася перша книга, «Барви літа». З теплотою згадувала наш Первомайський край і свої згадки і почуття розкрила у збірці «Ємигея» .

            Всіх зворушили поезії зі збірки «Ми матір називаємо святою» у виконанні автора. Дітям найбільше подобається збірка Л.Чижової «Скриня казок». Вони із задоволенням читали уривки з улюблених  казок. До ювілею поетеси була підготовлена книжкова виставка – портрет «Чарівний світ Людмили Чижової», яку презентували гостям бібліотеки . Бібліограф  обласної  бібліотеки познайомила учнів з електронною виставкою «Життєву пісню серцем я співаю». Людмила Яківна поділилася  планами на майбутнє , а користувачі бібліотеки сподіваються на подальші зустрічі та новікниги автора.VLUU L100  / Samsung L100

VLUU L100  / Samsung L100

 

Метки: ,


Оставить отзыв