Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > «Веселі святкування в країні Читання»

«Веселі святкування в країні Читання»

Щороку – 2 квітня, в день народження великого казкаря Г.К. Андерсена, весь     світ відмічає Міжнародний День дитячої книги.  Зазвичай, в цей день дитячі бібліотеки проводять заходи присвячені Тижню дитячого читання.

 2 квітня 2019 року до Новоодеської районної дитячої бібліотеки завітали учні 1- Б класу ЗОШ №2 на урочисте відкриття Тижня дитячого читання   «Веселі святкування в країні Читання». Це одне з найбільших бібліотечних свят року. В читальному залі бібліотеки для всіх присутніх було оформлено книжкову виставку-знайомство «Яскраве сузір’я», де представлено твори дитячих письменників-ювілярів 2019 року (Віри Марущак, Юхима Чеповецького, Зірки Мензатюк, Богдана Чалого, Туве Янссон, Тетяни Александрової, О.С. Пушкіна,) та перегляди літератури: «Людмила Яківна Чижова – дітям», «Читай, як я!», «Читай краще мене».

Бібліотекар читальної  зали  привітала присутніх зі святом Книги та Читання, зачитала «Молитву до книги» Миколи Старовойта, розповіла дітям, коли вперше почали відзначати Тиждень дитячого читання, про значення книги в житті людини. Головний бібліограф РДБ познайомила дітей з творчістю письменників-ювілярів, провела літературну мозаїку «Дивовижний світ казок Віри Марущак» (до 70 річчя письменниці). Діти читали вірші, відгадували загадки про книгу та бібліотеку, розповідали про свої улюблені книги.

      3 квітня 2019 року до Новоодеської РДБ  завітали учні 1- А і 1-В класів ЗОШ №2.

В рамках Тижня дитячого читання для дітей було проведено заочну зустріч «Скриня казок Людмили Чижової» (до 80-річчя письменниці). Присутні переглянули буктрейлери: на книгу Л. Чижової «Скриня казок», книгу Богдана Чалого «Пригоди Барвінка та Ромашки» та мультфільми за  творами  письменників-ювілярів..

Потім діти відправились на віртуальну мандрівку до видавництва,де виробляють дитячі книги і з цікавістю переклянули  фільм «Як народжується книга»

Метки: ,


Оставить отзыв