Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > Веселі святкування в країні читання.

Веселі святкування в країні читання.

Щороку чарівна весна приносить нам традиційне і довгоочікуване свято -Всеукраїнський тиждень дитячого читання — час, сповнений дивовижного книжкового розмаїття, свято тих, хто любить читати, це – дні веселих пригод і літературних відкриттів.

26 березня в Баштанській дитячій районній бібліотеці відбулось урочисте відкриття Тижня під назвою «Веселі святкування в країні читання», на яке завітали учні 4-Б класу ОЗЗСО №1 разом з вчителем Рещиковець В.О.

Всеукраїнський тиждень дитячого читання — це свято для дітей, в якому вони є і глядачами, і учасниками, а найкраща реклама читання – це відгуки  наших юних користувачів, які підготували розповіді про свої улюблені книги та незабутніх літературних героїв.

 Працівники районної книгозбірні оформили святковий бібліотечний подіум, на якому відбулось яскраве книжкове дефіле. Його учасниками стали юні користувачі і працівники бібліотеки. З захопленням сприйняли діти літературне дійство, адже в гості до них завітали улюблені персонажі відомих і популярних творів, таких як «Мері Поппінс» П.Треверс, «Вінні-Пух та всі-всі-всі» А.Мілна, «Гаррі Поттер і смертельні реліквії» Дж. Ролінг, «Муфтик, Півчеревичок і Мохобородько» Е.Рауда, «Сім нескладух Говорухи» С.Кочубей та інші, не менш колоритні персонажі. Юні користувачі ділились враженнями від прочитаного, а після виступів залишали свої книжки на виставці-рекомендації «Книга, яку читає твій друг», тим самим вони закликалисвоїх однокласників обов’язково прочитати книги, серед яких ті, що пройшли випробування часом і новенькі, але вже популярні у юних читачів.

Працівники ДРБ запропонували своїм гостям цікаву пізнавальну слайдову презентацію, під час перегляду якої діти здійснили віртуальну екскурсію найкращими і найоригінальнішими бібліотеками світу, побачили пам’ятники літературним героям, дивувались багатству і різноманіттю книжкового світу.

У Виноградівській сільській бібліотеці-філії розважально-пізнавальним святом  «Книжка кличе на гостини, бо у неї – іменини!» відкрився Всеукраїнський тиждень дитячого читання.

Свято вдалось. Вважаємо, що такі заходи сприяють зацікавленню дітей читанням, розкривають таланти і уподобання кожного читача. У книг канікул не буває, то ж вони з нетерпінням очікують своїх читачів, адже основне завдання  Тижня — залучити дітей до читання, домогтися того, щоб книга стала їм добрим другом, мудрим порадником і хорошим учителем.

Метки: ,


Оставить отзыв