Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > Відкриття Всеукраїнського тижня дитячого читання «Пізнаємо таємниці з книжкової полиці!»

Відкриття Всеукраїнського тижня дитячого читання «Пізнаємо таємниці з книжкової полиці!»

В цьому році свято відкриття Всеукраїнського тижня дитячого читання  у КЗ «Бібліотечна мережа» м. Вознесенськ  відбулося в Міжнародний день поезії.

На свято до дітей прийшли Книжкова Фея, Снігова Королева, Весна, Незнайка, Мері Поппінс та інші літературні герої, які повели присутніх в залі  у  Країну Фантазію і провели з ними різноманітні ігри: «Вгадай казкового героя», «У лабіринтах ввічливості», «Смайлик – загадайлик». А потім всі уважно і з хвилюванням спостерігали за боротьбою Добра і Зла в ляльковій виставі «Сонячний Зайчик і Сонячний вовк». Ло заходу  для дітей була оформлена виставка –гра «Мандри сонячних героїв Нестайка». На ній були представлені поробки у вигляді героя оповідання – Сонячного зайчика, та чудові малюнки, виконані учнями 4-Б класу ЗОШ № 7.

Такі заходи допомагають дітям  осягнути значення книжки в житті людини, викликають інтерес до цього порадника, формують позитивне ставлення до життя, вчать толерантності, розвивають комунікативні здібності, що є дуже важливим в наш такий стрімкий та сучасний час.

Тож, Всеукраїнський тиждень дитячого читання відкрито і ми з радістю чекаємо на читачів в бібліотеках міста!

Метки: ,


Оставить отзыв