Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > Лялька – символ і забавка.

Лялька – символ і забавка.

     21 березня – Міжнародний день лялькаря. Рішення про святкування цього дня було прийняте в 2002 році, і  з того часу щороку 21 березня по всьому світу вшановують акторів-ляльководів і всіх працівників лялькових театрів та майстрів виготовлення ляльок. Напередодні Дня ляльок в читальному залі для дошкільників та учнів    Новоодеської  РДБ було оформлено виставку-інсталяцію «Лялька – символ і забавка» та перегляд літератури «Лялька-мотанка на сторінках дитячого журналу «Жасмин»».

На виставці представлено авторські роботи народної майстрині, керівника гуртка «Народні промисли»  при Будинку дитячої та юнацької творчості – Малик Ольги Петрівни і книги з історії української народної іграшки та виготовлення  ляльки-мотанки своїми руками.

    21 березня 2019 року до  РДБ   завітали учні 3-Б класу ЗОШ № 2.

 Провели для дітей народознавчу годину «Лялька-мотанка – родинний оберіг», розповіли, що лялька-мотанка втілює з давніх-давен ідею оберегу – захисту від злих сил і водночас це і народна  іграшка,  зроблена власноруч та сповнена позитивної енергії, любові та тепла.    На завершення майстреня О.П. Малик провела  для присутніх майстер-клас по виготовленню ляльки-мотанки.  Діти уважно слухали майстриню та старанно робили свої перші іграшки-обереги власними руками.

Метки:


Оставить отзыв