Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > Шевченківські дні

Шевченківські дні

Як завжди, на початку березня в Березнегуватській районній бібліотеці для дітей проходять Шевченківські дні.  Вшановуючи  ім’я  нашого великого  поета Тараса Григоровича Шевченка, 205 річниця від дня народження якого святкується нині, в бібліотеці проведено ряд заходів, на які були запрошені учні шкіл селища. Це тематичні книжкові виставки «Стежка до Шевченка»,

«Великий Кобзар України», на яких представлено літературу про його життєвий і творчий шлях, літературна вікторина «Поетичний вінок Кобзаря» та квест – урок  «Твоя слава, Кобзарю, не вмре, не поляже», що став ключовим заходом святкування. Приймаючи участь у квест-уроці,  п’ятикласники ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшли чотири  зупинки :

«Поетичну», «Історичну», «Художню» та «Творчу», де продемонстрували свої знання  біографії  поета, його творів, а також художні здібності в розмальовуванні  копій шевченківських акварельних пейзажів. Особливо непросто   прийшлося їм попрацювати на зупинці «Історичній», адже  одним із завдань було розшифрування  криптограми. Та все ж усі чотири команди успішно справились зі своїми завданнями.

Підводячи підсумки заходу, слід підкреслити, , що уся творчість Тараса Шевченка є  важливою частиною нашої національної духовної спадщини, яку треба вивчати, знати, популяризувати.

Метки: , ,


Оставить отзыв