Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > Поетичний струмочок «Рідна, калинова – все це наша мова» (до Міжнародного дня рідної мови).

Поетичний струмочок «Рідна, калинова – все це наша мова» (до Міжнародного дня рідної мови).

«По-своєму кожна пташина співає, по-своєму кожен народ розмовляє». Ми – українці. Живемо у незалежній державі – Україні. Розмовляємо рідною, державною, українською мовою. Мова в нас – красива і багата, мелодійна і щира, як і душа українського народу.
21 лютого 2019 року до Дня рідної мови для учнів 1-А класу ЗОШ№2 було проведено поетичний струмочок «Рідна, калинова – все це наша мова». Бібліотекар РДБ Бутенко Г.М. розповіла дітям, що у листопаді 1999 року на пропозицію держав членів ЮНЕСКО було проголошено Міжнародний день рідної мови, який відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Ганна Миколаївна закликала дітей берегти і плекати рідну мову, звернула увагу на те, що наша мова – це чиста криниця, із якої б‘є, мов сльоза, джерело, вона, як добірне зерно, яким ми – українці, маємо засівати поле спілкування, домагатись її розквіту. Під час заходу звучала мелодійні поезії про живу і неповторну, калинову і барвінкову, українську, рідну мову.

Метки:


Оставить отзыв