Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > Різдвяна майстерня «Сяє над землею Віфлеємська зірка»

Різдвяна майстерня «Сяє над землею Віфлеємська зірка»

  4 січня 2019 року в  читальній залі  Первомайської міської дитячої бібліотеки-філії №2 відбулась різдвяна майстерня «Сяє над землею Віфлеємська зірка».

     Захід відбувся в рамках  засідання клубу за інтересами «Смайлики». Основна  його мета – відродження українських народних традицій, розвиток творчих здібностей дітей та організація  корисного, цікавого і змістовного дозвілля.

      В майстер-класі по виготовленню Різдвяної Віфлеємської зірки брали участь діти різних вікових категорій. Старші охоче допомагали молодшим. Панувала доброзичлива,творча атмосфера. Різдвяна зірка виготовлялась за оригінальною технологією з кольорового паперу. За допомогою клею та кнопок  вона кріпилась на дерев’яному держачку і декорувалася  паперовими стрічками та готовими зображеннями ангелів. Під час заходу ведучий – бібліотекар Мінін О.Ю. розповів дітям  історію святкування Різдва Христового та Віфлеємської зірки. Розповідь супроводжувалась показом цікавих фото та відеоматеріалів  різдвяної тематики. Наприкінці творчого процесу всі учасники святкової майстерні були  задоволені результатом власної праці і з радістю понесли до своїх домівок  яскраві різдвяні зірочки.

Метки:


Оставить отзыв