Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > Урок-екскурсія до бібліотеки «Книги шукають друзів»

Урок-екскурсія до бібліотеки «Книги шукають друзів»

        

         У сучасному світі, незважаючи на велике різноманіття електронних ресурсів, книга та бібліотека залишеться невід’ємною складовою в отриманні необхідної інформації. Саме друкована книга була, є і залишиться найціннішим скарбом людства і невичерпним джерелом знань .А про те, що книга – найкращий порадник і друг знають, навіть, наймолодші. Щоб ознайомитися з книжковими скарбами дитячої бібліотеки міста, учні 3-Б класу ЗОШ №11. 15 листопада завітали до Первомайської міської дитячої бібліотеки-філії №2, де  відбувся урок-екскурсія під назвою «Книги-шукають друзів».

           Під час оглядово-пізнавальної екскурсії учасники мали змогу ознайомитися з усіма відділами дитячої книгозбірні, новими книжками, виставками літератури, періодичними виданнями, дізнатися про правила користування бібліотекою та її послуги. Школярі уважно слухали розповідь бібліотекара Тетяни Романчук про діяльність міської дитячої книгозбірні та про історію найдревніших і сучасних бібліотек, про величезне значення і роль книги в житті людини. Цікавим доповненням до екскурсії стала бліц-вікторина «Чи уважний ти читач?» Діти ділилися враженнями про свої улюблені книги, пригадували прислів’я та приказки про книгу, активно задавали питання ведучій і цікавилися літературними новинками, переглянули відеоролики «Книжкові мандри», та «Відкриваємо світ з бібліотекою».

        Приємною несподіванкою для присутніх стала організована фахівцями бібліотеки книжкова виставка-айстопер «Книжкові вітамінки для кожної дитинки». Юні книголюби із зацікавленістю знайомилися з книжковими експонатами,  представленими на виставці. Завдяки змістовному дозвіллю у бібліотечному просторі діти отримали позитивні емоції, покращили навички спілкування та поповнили багаж необхідних знань. Захід пройшов у дружній, веселій атмосфері і залишив по собі багато приємних спогадів. Учням дуже сподобалося подорожувати книжковою країною, про що свідчили бажання стати читачами дитячої бібліотеки та теплі, щирі слова вдячності.

 

Метки:


Оставить отзыв