Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > День захисника України

День захисника України

Напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня Українського козацтва, а віднедавна,  і Дня захисника України, в читальній залі Новоодеської районної дитячої бібліотеки  було оформлено перегляди літератури: «Свята заступнице,  Покрово!»  та  «Хай живе козацька слава!», а на абонементі для учнів 5-9 класів – виставка-хроноскоп «Хоробрі серця» (герої нашого часу – учасники АТО).

11 жовтня  2018 року працівники РДБ взяли участь у проведенні науково-практичної конференції для учнів 8-10 класів ЗОШ №2 «Є у народу мужні оборонці – звитяжці, хлібороби, козаки» до Дня  захисника України . У святково прикрашеній актовій  залі для присутніх було оформлено книжкову виставку-хроноскоп «Хоробрі серця» (герої нашого часу – учасники АТО) та перегляди літератури: «Свята заступнице,  Покрово!»  і  «Хай живе козацька слава!».

Старшокласники виступили з  повідомленнями: «Ментальність українського народу – козацтво»,  «Новоодещина у ХVІІІ-ХІХ ст.»,  «Козацька зброя», «Продовження козацьких традицій наступними поколіннями українського народу».

Бібліотекар РДБ  познайомила присутніх з історією виникнення великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці, розповіла про традиції відзначення цього свята в Україні  та зробила огляд літератури,  представленої на виставці «Хоробрі серця». Особливу увагу Ганна Миколаївна звернула на книги «Миттєвості війни» та «Дороги війни», до яких увійшли  матеріали про наших земляків – учасників АТО, відзначених посмертно державними нагородами. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять про загиблих.

Змістовно і цікаво пройшов прес-діалог з учасником бойових дій на сході країни Ростиславом Бутенком.

Метки:


Оставить отзыв