Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > День Незалежності

День Незалежності

Велика і прекрасна наша Україна!  Вона має багате й славне минуле, ми пишаємося своєю державою і гордо звемось українцями.

      Напередодні Дня Незалежності нашої держави користувачі Братської районної бібліотеки для дітей мали можливість ознайомитись з історією рідного краю, відвідати найтаємничніші  місця нашої країни, пізнати надзвичайну красу природи,  дізнатися про визначні історичні особистості, ознайомившись з літературою, представленою  на виставці «Хай в серці кожної дитини живе любов до України». Яскраві за оформленням та цікаві за змістом книги останніх років видання розкривають перед читачем історію нашого народу  з періоду подій минулого до наших днів.  Цікавість не тільки дітей, а й батьків викликала сімейна настільна гра “Мандрівка Україною” , яка  стала гарним доповненням для тих, хто цікавиться історією України, любить читати і мандрувати. Вона просто заворожила наших дітей,  спочатку кожен намагався якнайшвидше скласти пазли,  в результаті отрималось ігрове поле форматом А2 з зображенням стилізованої карти України. А потім діти з задоволенням кидали фішки і мандрували  регіонами нашої країни. На карті зображено 134 цікавих історичних, природних, сакральних об’єктів, місця народження відомих українців, місця славних баталій та багато іншого. «Книга мандрів», яка входить у комплект гри, містить описи до кожного зображеного об’єкту, номер об’єкту на карті відповідає номеру в книзі. Ось так, граючись, можна побувати у більше, ніж  100 цікавих куточків нашої країни.

    Виставка + гра буде діяти до 1 вересня. Тож запрошуємо в подорож  тисячолітньою Україною  разом зі своєю родиною, друзями. Пізнавайте, навчайтесь, розважайтесь! Занурюйтесь у цікавий світ гри та читання!

 

 

Метки: ,


Оставить отзыв