Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > Творча зустріч з поетесою на Книжковій планеті дитинства

Творча зустріч з поетесою на Книжковій планеті дитинства

      З нагоди Міжнародного захисту дітей  ,1 червня, в Первомайській міській дитячій бібліотеці-філії №2 відбулося урочисте відкриття бібліотечного літа. На гостини до бібліотеки завітали вихованці старшої групи дошкільного закладу №6 «Дзвіночок». Поважною гостею стала відома поетеса, яка проживає в Первомайську – Лоріна Лисогурська.

      У цей по – літньому сонячний і теплий день в приміщенні читальної зали панувала атмосфера радості та свята. Ведуча заходу, завідуюча  філією Романчук Тетяна звернулася до присутніх зі словами привітання та провела для малечі інформхвилинку «Бібліотека-книжкова планета». Діти уважно слухали розповідь бібліотекара, із зацікавленістю знайомилися з яскравими дитячими книгами та з новинками книжково-ілюстративної виставки «Книги мого дитинства».  

    Потім дітей досить активно декламували улюблені віршики, переглянули мультиплікаційне відео «Щаслива країна» і взяли участь у літературній вікторині «Моя улюблена казка». Зустріч з книгою-це завжди свято для її шанувальників, а зустріч з автором книги-це гарна можливість  живого спілкування з талановитою людиною. Цей день запам’ятався малечі знайомством з поетесою-землячкою Лоріною Лисогурською. Приємна, усміхнена і надзвичайно добра людина ,пані Лоріна, презентувала першу збірку дитячої поезії «Дітвора». Поважна гостя бібліотеки читала присутнім веселі та кумедні вірші, відповідала на дитячі запитання і,навіть,грала з малюками в рухливу гру «Кіт та миші». Діти були у захваті від спілкування зі справжньою поетесою. Своєю щирою любов’ю та добрими, дотепними, зрозумілими і веселими віршиками Лоріна В’ячеславівна знайшла шлях до дитячих сердець.

І на завершення ведуча заходу запропонувала  вихованцям станцювати запальний дитячий танок «Веселі каченята». Сподіваємося, що приємне і корисне спілкування залишило у дитячих душах благодатний слід любові до читання та книги.

 

Метки:


Оставить отзыв