Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > Весь світ у долонях дитини

Весь світ у долонях дитини

1 червня Арбузинська районна  бібліотека  для дітей гостинно запросила дітвору на пізнавально-розважальну програму «Весь світ у долонях дитини», присвячену  Міжнародному Дню захисту дітей.

На свято були запрошені діти з інвалідністю з усього  району та талановиті  маленькі артисти. З привітальним словом до присутніх звернулися заступник голови Арбузинської районної державної адміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Василенко Алла Олександрівна та директор Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Шевчук Юлія Володимирівна, за сприяння яких діти з інвалідністю одержали подарунки.

Розважали учасників заходу герої казки О.Толстого «Пригоди Буратіно або Золотий ключик»  Кіт Базіліо (Середенко А.В.), Лисиця Аліса (Ляпало С.М.), Буратіно (Онищенко Данило), Мальвіна (Стахун Марія), Сова (Доронченко Інна), П’єро (Левченко Андрій), пудель Артемон (Абакумов Роман) та юні декламатори Перевертень Іван, Крепак Ростислав, Рева Іван, Величко Ігор, Кушацька Анжела, Нікулін Микола.

Порадували глядачів майстерним виконанням пісень дитячі ансамблі районного Будинку культури «Он-лайн» та «Веселі нотки». Учні 3 класу ЗОШ№1 «запалили» аудиторію драйвовими танками «Долоньки» та «Пупсик», а потім виконали патріотичну  композицію «Мальви», по закінченню якої всі присутні вшанували пам’ять героїв  Другої світової війни та воїнів АТО.

Дітвора активно приймала участь у різноманітних розважальних конкурсах та вікторинах. Гарний настрій, посмішки, позитивні емоції панували  в залі, адже розпочалися довгоочікувані літні канікули.

 

Метки:


Оставить отзыв