Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > Літературна вітальня «Я читаю для матусі»

Літературна вітальня «Я читаю для матусі»

        Мама! Найдорожче слово в світі. Любов матері до дитини так само природна, як цвітіння квітів.Тому,мабуть,невипадково,що саме в другу неділю  травня  в Україні традиційно відзначають День матері. Не оминули цієї дати і в Первомайській міській дитячій бібліотці-філії №2. Саме там 11 травня пройшов літературно-виховний захід «Я читаю для матусі» ,присвячений найдорожчій на світі людині. До читальної зали завітали учні 3-Б класу початкової школи та матусею однієї з учениць.

До свята була організована стилізована книжкова виставка з елементами флористики «Мати рідненька,зіронька ясненька!»З теплими та щирими словами привітання до присутніх звернулася ведуча бібліотекар Романчук Т.В. Вона розповіла про історію виникнення свята,та про значення ролі матері в житті людини.Упродовж заходу багато цікавого розповідалося про наших мам і про те,що кожна в світі людина повинна шанувати рідну неньку. Діти уважно слухали бібліотекара і активно долучилися до участі в декламуванні віршів про маму.

         Родзинкою зустрічі стало спільне читання  матері(пані Наталії) і доньки(Поліни Іваненко) оповідання В.Сухомлинського «Материне поле». Присутні на заході діти і дорослі жваво обговорювали запропоноване бібліотекарем оповідання «Щебетушечка та Похмурочка»,залюбки переглянули цікаві відеофільми та відповіли на запитання сімейної вікторини «Батьки і діти».   І ,наприкінці, всі разом заспівали пісню –«Мамо, мамочка моя». Свято матері в дитячій бібліотеці пройшло в піднесеному настрої, в дружній, теплій атмосфері, і подарувало гостям багато позитивних емоцій, а головне, завдяки книзі, стало важливою сходинкою до родинного єднання.

 

Метки: , ,


Оставить отзыв