Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > Василь Сухомлинський – учитель добра і краси

Василь Сухомлинський – учитель добра і краси

25.04.2018 року  в рамках обласної літературної акції «День сімейного читання «Дитина – дзеркало родини»» бібліотекар Токарівської б/ф Горбенко О.Г. провела ряд заходів, в яких взяли участь більше 25 дітей.

День читання в Колосівській ЗОШ розпочався з  бесіди-знайомства з письменником «Василь Сухомлинський – учитель добра і краси»  та оглядом літератури з книжкової виставки «Серце віддаю дітям. Василь Сухомлинський».

Потім було проведено літературну вікторину «Упізнай літературного героя» (за  творами В.Сухомлинського) та літературний кросворд «Твори Василя Сухомлинського». Діти залюбки відповідали на питання вікторини та розгадали кросворд, кодовим словом якого, було оповідання «Усмішка».

Під час години літературного читання бібліотекар прочитала  та обговорила з читачами оповідання В. Сухомлинського: «Усмішка»,  «Кінь утік», «Спляча книга», «Сергійкова квітка» та інші.

На завершення було проведено конкурс  малюнку «Герої книг В.Сухомлинського очима дітей». Його провела вчитель Колосівської ЗОШ Дудкіна Т.В., яка читала дітям оповідання, а діти  малювали ілюстрації до прочитаних творів.

Метки: ,


Оставить отзыв