Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > Василь Сухомлинський – письменник, учитель, порадник

Василь Сухомлинський – письменник, учитель, порадник

Сьогодні актуальність роботи бібліотек з батьками пов’язана з тим, що у більшості родин книга, на жаль, не є пріоритетною цінністю, тому проведення обласної літературної акції «День сімейного читання «Дитина – дзеркало родини»» є дуже своєчасним. До проведення заходу було залучено бібліотекарів, вчителів та батьків учнів.

Бесіду-розповідь про письменника «Василь Сухомлинський – письменник, учитель, порадник» провела шкільний бібліотекар Боднар Л.О.

Діти учні 5-6 кл. із зацікавленістю переглянули відео презентацію «Штрихи з портрета. Василь Сухомлинський», представлену бібліотекарем Порічанської бібліотеки-філії Славич К.Е.

Батьки та шкільні бібліотекарі читали дітям оповідання «Кінь утік», «Сергійкова квітка» та ін.

Діти разом з бібліотекарем Славич К.Е. розгадували літературний кросворд «Улюблені твори Василя Сухомлинського». А вчитель початкових класів Боднар О.О. провела зі школярами вікторину «Чи знаєш ти твори В. Сухомлинського?».

 Для учасників заходу бібліотекарем Порічанської б/ф було представлено книжкову виставку «Василь Сухомлинський – дітям та дорослим» та підготовлено видавничу продукцію – пам’ятки «В. Сухомлинський. Серце віддане дітям».

Метки: ,


Оставить отзыв