Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > Літературна акція «День сімейного читання «Дитина – дзеркало родини»

Літературна акція «День сімейного читання «Дитина – дзеркало родини»

Основне завдання заходів обласної літературної акції «День сімейного читання «Дитина – дзеркало родини»»  – це пропаганда сімейного читання, створення в бібліотеках комфортного середовища для батьків і дітей, а також підвищення інформаційної культури читачів.

Нову книгу В.Сухомлинського «Вогнегривий коник» презентувала для учнів 4 кл. бібліотекар Іванова С.В. Діти розповідали про інші оповідання автора, прочитані ними раніше.

Учні 3 кл. взяли участь в обговоренні оповідань Василя Сухомлинського спільно з бібліотекарем Івановою С.В. Кожен із 15 учасників розповів про твір автора, який йому сподобався найбільше.

На свіжому повітрі біля бібліотеки відбулися голосні читання оповідань зі збірки  «Казки школи під голубим небом» батьками учнів – учасників заходу, Івановою Наталією, Буртнік Катериною, Білінською Світланою та ін. В цьому заході взяли участь вісім батьків та вчителі Михайлівської ЗОШ.

Одинадцять робіт було презентовано учнями 3-5 кл. у конкурсі малюнку «Мій улюблений герой» (по творах В. Сухомлинського).

 Вчителем Михайлівської ЗОШ Бондаревською Л.А. було підготовлено і представлено для дітей та їх батьків слайдову презентацію «Читаємо Василя Сухомлинського вдома».  Діти побачили цікаві фото, на яких вони читають твори Сухомлинського дома разом з батьками.

Метки: ,


Оставить отзыв