Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > День сімейного читання “Дитина — дзеркало родини”

День сімейного читання “Дитина — дзеркало родини”

В ході Уроку доброти «Людина починається з добра» (з використанням порад  В. О.Сухомлинського) учні 3-8 класів (12 чол.) взяли участь в обговоренні  таких понять,  як  доброта, щастя,  як вони пов’язані  з родинними стосунками. Бібліотекар Ляпало С.М. ознайомила дітей з мудрими порадами  Василя Сухомлинського про те, як діти повинні ставитись до батьків та з’ясували, що стосунки в сім’ї між дорослими і дітьми повинні ґрунтуватися на доброті, взаєморозумінні, любові та повазі один до одного, і тоді всі будуть почуватися щасливими.

         Також до уваги присутніх була оформлена тематична викладка літературної  спадщини для дітей  педагога та письменника «Творчість В.Сухомлинського – дітям».

Під час голосних читань «Криниця людської мудрості» казок В.О. Сухомлинського», діти (9 чол.) ще раз переконалися, що добро в казках завжди перемагає зло, казки видатного педагога та письменника виховують у дітей найкращі почуття щиросердності і любові до всього прекрасного, формують перші навички людяності у взаєминах між юними особистостями, виховують духовні цінності, гуманістичні почуття, родинні цінності, естетичні почуття, бережливе ставлення до природи.

Метки: ,


Оставить отзыв