Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > День сімейного відпочинку «Всією сім’єю до бібліотеки»

День сімейного відпочинку «Всією сім’єю до бібліотеки»

20 квітня в Первомайській міській центральній бібліотеці-філії № 2 було організовано і проведено День сімейного читання «Всією сім’єю до бібліотеки».

Була експонована виставка книжок: «Читаю я, читає вся моя сім’я», на якій представлені казки народів світу. На захід завітали батьки та діти, вони читали казки, переказували зміст прочитаних творів. Мама читачки Бурлаки Дар’ї – Ганна Миколаївна прочитала казку І. Франка «Фарбований лис». Всі із задоволенням слухали. Разом довели, що традиції такого читання впливають на родину, передбачають духовне спілкування сім’ї, зміцнення духовних зв’язків.

Також бібліотекар Лєсних Наталія привернула увагу присутніх до творчості відомого українського педагога, письменника Василя Олександровича Сухомлинського, до 100-річяя від дня його народження. Бібліотекар запропонувала прочитати збірку «Вогнегривий коник». З цієї книги маленький читач Крістін Артемій прочитав  казку «Найледачіший кіт у світі».

Читачі доторкнулись до думки і слова талановитого педагога, до його казкового світу, який він переносив у дитячі серця. Крім  духовного єднання, яке відбувається між батьками і дітьми, під час читання, діти набули корисних навичок і любові до літератури. Адже саме гарні художні твори дарують малечі тепло, радість, гарний настрій, а сімейне читання виражає батьківську любов.

Мудрість книг об’єднує родину! Запрошуємо всіх шанувальників слова до бібліотеки!

Метки: ,


Оставить отзыв