Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > Дитина – дзеркало родини

Дитина – дзеркало родини

Новобузька районна бібліотека для дітей КЗ «Новобузька ЦБС» взяла участь в обласній акції – День сімейного читання «Дитина-дзеркало родини», присвяченій 100-річному ювілею В.Сухомлинського. Мета даного заходу – спільними зусиллями батьків, педагогів, бібліотекарів  популяризувати та просувати творчість українського  письменника,  педагога Василя Сухомлинського.

25 квітня в літературній вітальні бібліотеки зібралися учні (24 дитині) та батьки (12), класний керівник Момотенко С.Г. 1-В класу Новобузької ЗОШ №1 та інші користувачі бібліотеки. Для учасників та користувачів оформлена книжкова виставка-огляд «З дотиком до дитячої душі» та творча виставка сімейних поробок.  Ведуча заходу ознайомила присутніх з творчістю В.Сухомлинського, переглянули буктрейлер «В.Сухомлинський. Важко бути Людиною».

Весело пройшов сімейний конкурс малюнка за оповіданням В. Сухомлинського «Навіщо півневі гребінець».

Діти із задоволенням переглянули відеопрезентації оповідань «Як хлопці мед поїли» та «Лялька з відбитою ручкою».

Міні-інсценізація працівниками бібліотеки оповідання  «Іменинний обід» викликало багато щирих емоцій і у дітей, і у їхніх батьків, а лялькова вистава за казкою «Як Наталочка у Лисиці купила хитринку» добряче всіх насмішила.

Потім  гості та учасники свята взяли активну участь у вікторині сімей-ерудитів  «Сторінками  творчості В.Сухомлинського» і завершив свято веселий  флеш-моб.

 

Метки: ,


Оставить отзыв