Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > Літературна акція «День сімейного читання «Дитина – дзеркало родини»

Літературна акція «День сімейного читання «Дитина – дзеркало родини»

25 квітня в бібліотеках Первомайської ЦБС відбулася обласна літературна акція «День сімейного читання «Дитина – дзеркало родини» присвячена 100-річному ювілею В. Сухомлинського.

    Респект – зустріч з В. Сухомлинським у «Школі добрих вчинків» в рамках акції організована районною бібліотекою для дітей  в Чаусівській школі. В акції взяли участь учні 1 – 4 класів, вчителі, шкільний бібліотекар.

«А чому респект – слово «респект» означає шана, повага. Хто ж цей чоловік? Чому його поважають та шанують», розповіли дітям ведучі – Хапеліна Оксана Юріївна, завідуюча будинком культури та Кравчук Ірина Володимирівна, завідуюча бібліотекою-філією.

     Учні  4 класу (вчитель Приходько Надія Миколаївна) взяли участь в інсценізації оповідань автора.Закінчився захід  флеш – мобом «Пам’ятка від В. Сухомлинського», про значення книги в житті дитини.

     В цей день Лисогірські бібліотекарі разом з користувачами розпочали День сімейного читання  флешмобом «Читаємо Сухомлинського». Завідуючі бібліотек ознайомили присутніх з творами В. О.Сухомлинського: «Квітка сонця», «Казки школи під голубим небом», «Вогнегривий коник» та іншими. Продовжилася акція голосними читаннями від батьків «Золоті скарби творчості». Тема етики, яка актуальна і  важлива завжди обговорювалася на дискусійній гойдалці «Про добро та зло». Діти отримали домашнє завдання виготовити  книжку-саморобку «Скарбничка природи» за оповіданням  В.Сухомлинського.

    Учні 5 класу ЗОШ стали учасниками Акції, організованої Підгороднянською бібліотекою. Завідуюча бібліотекою ознайомила з біографією письменника та літературою з  тематичної викладки «Серце віддаю дітям». Діти представили увазі своїх товаришів інсценізацію оповідань «Найласкавіші руки», «Сива волосина», «Скажи людині «Здрастуйте» та «А хто ж вам казку розповідає, бабусю?».  Діти активно підтримували бесіду з бібліотекарем та розповідали, що читають  з батьками , а що самі, про свої домашні бібліотеки, згадували свою першу зустріч з бібліотекою.

Метки: ,


Оставить отзыв