Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > День сімейного читання в міській бібліотеці

День сімейного читання в міській бібліотеці

Очаківська міська бібліотека працює в потоці знаменних дат, подій, ювілеїв і звичайні буденні дні перетворює в справжні свята. 24 квітня 2018 р. в бібліотеці пройшов День сімейного читання «Дитина-дзеркало родини». Захід організовано в рамках обласної літературної акції і присвячено 100-річному ювілею                       В.О. Сухомлинського.

Готуючись  до зустрічі в бібліотеці, учні 2 класу Очаківської ЗОШ №1 разом з класоводом Шут Оленою Іванівною та батьками прочитали твори В. Сухомлинського. Під час заходу діти прослухали цікаву інформацію бібліотекарів про життєвий шлях великого педагога, про значення сімейного читання в житті дитини. Переглянули відео про життєвий та творчий шлях педагога «Серце віддаю дітям».

За словами Василя Сухомлинського, головна відмінність сімейного читання від інших його видів – класного, позакласного та домашнього – полягає в тому, що батьки, використовуючи книгу, починають по-справжньому займатися духовним розвитком своєї дитини, формуванням її особистості.

Юні читачі: Пасько Анастасія, Григоревський Олександр з мамою Ольгою, Дмитро Іванов з мамою Наталією, Ілля Архипов з мамою Юлією, Софійка Патенко з бабусею Галиною Петрівною Лебідь, прочитавши вдома оповідання автора, із захватом переказували їх, висловлювали свою думку про те, чому вчать твори письменника. А ще малеча із задоволення взяла участь у розгадуванні кросвордів та ребусів. Виконати це завдання допомагали батьки.

За бібліотечним звичаєм в кінці заходу дітки пригощалися смачним печивом та цукерками, як і повинно бути на ювілеї (щедрий спонсор бібліотеки, депутат обласної ради Х.З. Гемаєв).

Виховання дитини-дуже відповідальна і тяжка справа, але у цій справі у батьків завжди є надійні помічники – книга, школа і бібліотека.  

Кількість присутніх на заході – 43 особи (з них 34 дитини).

Інформація про захід розміщена на сайті Очаківський портал – Біла Ганна  День сімейного читання в міській бібліотеці // Главная. Статьи. Рубрики. Культура. –  http://www.ochakiv.info/articles/5712079239512064.- Очаковский портал.-  25 апреля 2018

Метки: ,


Оставить отзыв