Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > Чарівним світом казок В.О. Сухомлинського

Чарівним світом казок В.О. Сухомлинського

КЗ «Бібліотечна мережа м. Вознесенська» Дитяча бібліотека  взяла участь у обласній акції День сімейного читання «Дитина – дзеркало родини», присвяченої 100 – річному ювілею українського письменника, педагога В. О.Сухомлинського. Здійснюючи рекламну кампанію до Дня сімейного читання, в дитячій бібліотеці під час Всеукраїнського тижня дитячого читання 30 березня було проведено лялькову виставу – театралізацію за оповіданням В.О. Сухомлинського “Які на смак зірки?, яку переглянули 40 дітей та шість дорослих. Це були діти ЗОШ № 1, 3-б класу, вчитель Суковата О.Ю. та батьки, а також кращі читачі бібліотеки з інших шкіл міста.

    25 квітня до дитячої бібліотеки на День сімейного читання завітали діти ЗОШ № 2, 3-б класу разом з вчителем, Костенко О.А., та батьками. Для дітей був представлений бібліомікс «Світлий геній «Школи Радості». Діти  взяли участь у попередній підготовці до цієї події. Вони прочитали твори В. О. Сухомлинського і свої враження про прочитане виклали в малюнках до виставки «Чарівним світом казок В.О. Сухомлинського». З бібліографічного огляду діти дізналися про цікаві факти  з біографії Сухомлинського, що  він дуже любив дітей, створив для них Школу Радості і написав для них майже 1500 цікавих повчальних казок та оповідань.

  Діти переглянули буктрейлер «Життя і творчість письменника» і поринули у літературно-театралізовану мандрівку «Подорож у Школу Радості», яка була захоплюючою та цікавою для дітей. Впродовж мандрівки діти на зупинці «Берег Поезії» читали вірші В. О. Сухомлинського, на зупинці «Театральна», переглянули казки-мініатюри за творами письменника «Лисенятко-першокласник», «Півень і сонце» та самі виступили в ролі акторів , інсценізуючи його казку про метелика «Тільки живий красивий». На зупинці «Загадковій» діти відгадали загадки по казках і оповіданнях Василя Олександровича, пограли в «Гру – добавлянку» та  гру «Так чи Ні».

  День  сімейного читання для дітей та присутніх на заході дорослих  став захопливим, добрим, чесним, щирим, як серце Василя Олександровича, яке він протягом свого життя віддавав дітям. І на згадку про зустріч діти отримали сердечка-побажання доброти і щирості для того, щоб і вони дарували добро, любов і тепло до оточуючого світу, як це робив великий вчитель та письменник Василь Олександрович Сухомлинський.

Метки: ,


Оставить отзыв