Вы просматриваете Главная > Актуальна тема > Родинні Шевченківські читання «Улюблені рядки Кобзаря»

Родинні Шевченківські читання «Улюблені рядки Кобзаря»

12 березня 2018 року у читальній залі Первомайської міської дитячої бібліотеки- філії № 2 відбулися сімейні шевченківські читання «Улюблені рядки Кобзаря», присвячені 204-ій річниці з дня народження геніального українського поета, драматурга, художника, борця за волю народу – Тараса Григоровича Шевченка. На захід завітали найменші користувачі бібліотеки – дошкільнята та учні початкових класів. Разом з мамами та бабусями вони долучилися до святкування шевченківських днів в Україні, читаючи разом з дорослими безсмертні рядки поетичної збірки «Кобзар».
Ведуча заходу ознайомила присутніх з основними віхами життєвого та творчого шляху Шевченка та наголосила на актуальності його поезії у наш час.
Потім діти разом з дорослими переглянули відеоролик про дитячі роки Кобзаря. У кожного українця свій шлях до Шевченка, своя сімейна історія пов’язана з поетом. Гості заходу – родини Тодорцевих, Білоконенків, Котових, Воробйових-Кривопіщенків, Бурлаків підготували поетичний вінок з творів Кобзаря і разом з дітьми читали вірші «Зацвіла в долині червона калина», «Мені тринадцятий минало», «Тече вода з-під явора», «Сонце гріє, вітер віє», «Садок вишневий коло хати» та інші, які входять у дитячу душу змалку. 
У дружньому колі теплими словами згадували великого поета України, співали пісні на його вірші. До уваги читачів в читальній залі була організована книжкова виставка «Кобзарева світлиця».
Наприкінці заходу ведуча запросила присутніх у бібліокафе, щоб скуштувати смаколиків та попити чаю і, водночас, переглянути мультиплікаційні фільми: «Садок вишневий коло хати», «Тече вода з – під явора» та інші.

Метки:


Оставить отзыв