Вы просматриваете Главная > Патріотична хвиля > На варті наших душ – Небесна Сотня

На варті наших душ – Небесна Сотня

      Страшна дата – минуло 4 роки з часу розстрілу Небесної Сотні. 23 лютого 2018 року, з нагоди вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, в Новоодеському краєзнавчому музеї для учнів    9-х класів ЗОШ №2 було проведено годину скорботи «На варті наших душ – Небесна Сотня».

В залі музею бібліотекарями було оформлено виставку-інсталяцію «Небесна Сотня. На сторожі Гідності», на якій представлено поряд із друкованими матеріалами  – речі, які привіз з Майдану Олександр Щербина.

      Бібліотекарі Новоодеської РДБ розповіли присутнім про події чотирьох річної давності, про героїв Небесної Сотні. Прозвучав вірш місцевої поетеси Тетяни Акальмаз  «Розтоптана гідність», присвячений річниці Революції Гідності та пам’яті Небесної сотні.

   Провідний бібліограф районної бібліотеки Табакарь Л.Ф. провела для  учнів електронну презентацію книг, які розповідають про події на Майдані під час Революції Гідності.

     Завідуюча музеєм Владикіна А. О. надала інформацію про загиблих на Майдані. Особлива увага була приділена Сергію Нігояну, який став першою жертвою Революції Гідності, загинув 22 січня 2014 року у віці 21 року від поранення свинцевою картеччю під час подій біля стадіону «Динамо» на вулиці Грушевського. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні.

      На завершення заходу завідуюча районним краєзнавчим музеєм  Владикіна А. О. познайомила учнів з експонатами музейної кімнати «Герої нашого часу», де представлено матеріали про Небесну Сотню, та речі, привезені з Майдану нашими земляками, учасниками тих подій.

     20 лютого 2018 року у фойє Новоодеської районної адміністрації  працівниками  РДБ  і ЦРБ було оформлено виставку-інсталяцію «Пам’яті Героїв Майдану» та «Небесна Сотня. На сторожі Гідності».

      На виставці представлено книги про події на Майдані, збірки поезій, де по-філософськи глибоко і по-ліричному чуттєво зображено події, що відбувалися під час Революції Гідності у Києві в 2013-2014 роках. Також до уваги присутніх  була представлена експозиція світлин та речей з Майдану.

    

 

Метки:


Оставить отзыв