Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > «Із неба в український край завітає Миколай!» (Святкові зустрічі в дитячій бібліотеці)

«Із неба в український край завітає Миколай!» (Святкові зустрічі в дитячій бібліотеці)

День Святого Миколая відзначається в Україні, як і у всій православній церкві, 19 грудня за сучасним календарем. Миколу Чудотворця всі християни вважають покровителем мандрівників, мореплавців та дітей.  В дитячій бібліотеці КЗ «Бібліотечна мережа м. Вознесенська» стало доброю традицією запрошувати своїх друзів – користувачів бібліотеки на зимові свята! Цикл цих свят завжди розпочинається із свята – День Святого Миколая. Відвідувачі бібліотеки прийняли участь в акції «Чарівний чобіток» – в листах до Святого діти писали про свої добрі вчинки, висловлювали побажання для рідних, друзів, для улюбленої бібліотеки! А в малюнках до виставки «Про все, що читаю, Миколаю розповідаю» діти розповіли всім про своїх улюблених казкових героїв, які надихають їх на добрі вчинки!

Напередодні свята, 15 грудня, і  в День Святого Миколая, 19 грудня до бібліотеки завітали діти старшої та молодшої групи «Комунального дошкільного закладу №4 “Золотий ключик” та вихованці Комунальної установи «Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів м. Вознесенська».

Діти разом з дорослими поринули у  святкову казкову круговерть! Лялькові герої театру книги «Барвінок» у виставі «Святий Миколай, прийди діток привітай!», разом з бібліотекарями привітали дітей, їх батьків та вихователів з цим чудовим святом! Для Святого діти співали пісень, відгадували загадки та читали вірші! А при підтримці депутата обласної ради В.В.  Невеселого та Товариства Червоного Хреста вихованці комунальної установи «Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів м. Вознесенська» отримали в подарунок іграшки та солодкі  подарунки! Очі дітей сяяли від захвату та вдячності! Висловлюємо щиру вдячність за небайдужість до своїх вихованців  вихователям «Комунального дошкільного закладу №4 “Золотий ключик” Т.С. Кірко,

Л.В. Ланецькій, працівникам «Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів м. Вознесенська», Товариству Червоного Хреста та депутату Миколаївської обласної ради В.В. Невеселому та бажаємо вам та вашим сім’ям насамперед здоров’я, успіхів у всіх творчих та добрих справах!

  

Метки: ,


Оставить отзыв