Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду >

   День Святого Миколая в Україні є особливо бажаним дитячим святом. За традицією  в ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай приносить дітям подарунки і кладе їх під подушку.

Цього року Святий Миколай завітав до районної бібліотеки для дітей    18 грудня на свято «Таємниці Миколаєвої ночі», щоб привітати дітей та подарувати їм подарунки. Першокласники Братської ЗОШ І ступеня та Братської  ЗОШ І – ІІІ ступеня  слухали розповідь бібліотекаря про Святого Миколая, який мав добре та щире серце, дарував подарунки бідним дітлахам, все своє життя допомагав знедоленим людям. З того часу в народі до  Святого Миколая ставляться з особливою повагою, оскільки він другий після Бога заступник на землі. Діти з захопленням гралися та змагалися, відгадували загадки та надували «кульку побажання». Новорічні витинанки, красуня – ялинка та яскрава виставка  «Святий Миколай  мандрує Україною» сприяли святковому  настрою не тільки дітей, а й батьків, які також завітали на цей захід.

Емоції, гарний настрій  допомогли створити керівник театрального гуртка БТШЮ Л.Бешлеул разом з своїм вихованцем Є.Форостенко. Особливі слова вдячності за спонсорську підтримку адресуємо фермерам М.О.Капінус, О.В.Бобріцькому, приватному підприємцю І.В.Паладію,  депутату районної ради Л.Г Московщук.

 

Метки: ,


Оставить отзыв