Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > Права дитини

Права дитини

З метою підвищення ролі правової освіти в подальшій розбудові України як правової держави та виховання у дітей поваги до закону і прав людини,  в бібліотеці для дітей  спільно зі шкільною бібліотекою (бібліотекар Олійник С.О.) проводився Всеукраїнський тиждень права, в ході якого відбулися  правові заходи.

Для читачів середнього шкільного віку бібліотекарями ЦДБ Вихватнюк Н.І. та Маріяшко О.В. був проведений правовий орієнтир  «Права дитини».  Зважаючи на юний вік учасників,  інформація була їм подана в ігровій формі. Також учасники здійснили  Інтернет-мандрівку «Конвенція ООН про права дитини».

Після огляду правової  літератури з книжково-ілюстративної виставки  «Подорож у країну Прав дитини» обговорили щойно почутий матеріал. Експонати  виставки – декларація прав людини,  література з питань права, правовий порадник для дітей та батьків, періодичні видання та інформація з мережі інтернет.

Дуже цікаво пройшов для дітей бліц-турнір «Ти і Закон», проведений оператором комп’ютерного набору ЦДБ Савранчук С.П., завдяки якому був виявлений високий  рівень правових знань серед учнів 6А класу Кривозерської ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів, класний керівник Кавіцька Ольга Іванівна.

Заступник директора ЦБС по роботі з дітьми   Т.М.Фадєєва.

  

 

Метки: ,


Оставить отзыв