Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > Посвята у Читачі: «У світ захоплень і натхнення мене, ти, книго, приведи!»

Посвята у Читачі: «У світ захоплень і натхнення мене, ти, книго, приведи!»

29 вересня, у сонячний, яскравий осінній день, Віра, Надія і Любов знову зібрали нас у світлій, затишній читальній залі дитячої бібліотеки КЗ «Бібліотечна мережа м. Вознесенська» з нагоди Всеукраїнського дня Бібліотек. Запрошені гості, ветерани бібліотечної справи, постійні користувачі бібліотеки, а також діти – учні 2 класу ЗОШ №7, вчитель Малюженко Л.О, були приємно здивовані сюрпризами, які  підготували для них бібліотекарі. В цей особливий день діти були посвячені у Читачі Дитячої бібліотеки!

Привітати дітей із цією подією та із Всеукраїнським днем бібліотек прийшли –Чарівна Осінь, Королева Книг, «найінтелегентніша» казкова героїня – бабуся  Шапокляк зі своїми загадками, казкові герої із найкращими побажаннями майбутнім читачам.  Це були – Попелюшка, Незнайко, Червона Шапочка, Карлсон.

Ну і яке ж свято без найстарішої Капосниці – Бабусі Ягусі ? Гра «Ворчалка», вікторина для Бабусі, вірші – привітання від дітей, пісні разом з Осінню та Королевою Книг створили незабутнє свято для всіх присутніх!

І ось ця мить: діти дають обіцянку Читача бібліотеки і Королева  Книг разом з Чарівною Осінню дарують їм пам’ятки читачів та бажають їм бути найкращими читачами, пізнавати нове й цікаве та не забувати про своїх вірних друзів – Книги!

Найвірніша з друзів – книжка рідна, мила,

Наша в ній надія, в ній і наша сила.

Слався, величайся, зіркою гори,

Українська книжко, серед дітвори!

  

Метки: ,


Оставить отзыв