Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > Ми разом: діти і бібліотека.

Ми разом: діти і бібліотека.

28 вересня в Баштанській центральній районній бібліотеці відбувся День відкритих дверей з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня бібліотек.

Будь–яке свято – це завжди багато щирих, вірних друзів, це теплі слова вітань. В цей день до бібліотечної оселі завітали поважні гості: керівники району та Баштанської ОТГ, партнери та друзі бібліотеки.

У святково прикрашеному фойє були представлені роботи переможців районного конкурсу книжкової інсталяції «Бібліо-креатив»: центральної районної та дитячої бібліотек, міської №2, Виноградівської, Доброкриничанської, Інгульської сільських бібліотек. Також всі присутні мали змогу переглянути світлини конкурсу «Стоп-кадр бібліотечного життя».

Присутні були ознайомлені з діяльністю бібліотек району за допомогою мультимедійної презентації «Бібліотек@: знай, мрій, твори!».

У 2017 році в Баштанській ЦБС започатковано відео-проект «Баштанчани: з книгою у серці», мета якого –  популяризація читання і книги серед громади з використанням сучасних технологій та інноваційних форм роботи. Про своє ставлення до книги і бібліотеки розповіли: письменниця-землячка Оксана Смола, вчитель історії ЗОШ №1 Лободовська І.О., учениці ЗОШ № 1 Стоянова Софія (7-А кл.) та Яворська Мілана (3-Б кл.) та інші користувачі ЦРБ. Присутні з задоволенням переглянули фрагменти цього відео проекту.

Чудові українські пісні та мелодії дарували працівники музичної школи, Будинку культури та місцевий поет і композитор Віктор Коваленко.

Зворушливі слова привітань на адресу бібліотечних працівників прозвучали від партнерів, друзів бібліотеки, членів літературно-мистецького клубу «Роксолана» та учнів  Баштанської ЗОШ №2.

Кращих бібліотечних працівників району було відзначено грамотами районної державної адміністрації, районної та міської рад.

Для своїх юних користувачів бібліотекарі оформили книжкову виставку-знайомство «Бібліотека…Тиша…Століття…», на якій була представлена чимала добірка дитячих бестселерів, книг, що пройшли випробування часом і зберігають свою популярність вже у декількох поколінь юних читачів. Відвідувачі центру вільного доступу до Інтернет мали можливість здійснити віртуальну подорож під назвою «Бібліотека – простір для душі».

Працівники бібліотеки щиро вдячні своїм користувачам, друзям, партнерам за привітання, квіти і посмішки, за ту атмосферу доброзичливості, що панувала протягом дня в бібліотеці.

Шановні друзі, двері бібліотеки завжди гостинно відкриті для вас!

    

Метки: ,


Оставить отзыв